Sadece pazar gününüz var ve...

Bu soru tüm hafta çalışanlara gelsin bakalım..bütün hafta çalışıp sadece pazar gününüzün boş olması..tüm hafta o günü beklemek..zor bi durum.tek bir günde ne yapmayı tercih ediyorsunuz yada neler öneriyorsunuz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• öğlene kadar uyuyup akşama kadar gezmek, bitkin bir halde eve dönüp sabah işe geç kalmak :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öyle durumlarda genellikle pazar gününü evde uyuyarak geçiriyorlar

0|0
    0|0
    • ama tüm hafta masabaşı çalışıp tek bir günüde uyuyarak geçirmek istemiyor insan nebileyim nefes alabildiğim tek gün için sanırım bu düşüncem :)

• evette genelde tek yaptıkları şey uyuyp dinlenmek oluyor

• eğer hava çok güzelse kesinlikle evde geçirmem deniz kenarında biryerlerde vakit geçirmeyi severim yada böyle mangaldır pikniktir türü seyler yaparız arkadaslarımla...bulunduğum yerden dolayı yesil mavi cennet gibi bir doğa var zaten ama işte sürekli yağış alan bir memleket olmasıda sıkıntı oluyo...yağıslı günlerdede dısarı çıkmayı pek sevmem kasvetli bir hava oluyo dısarda bende tüm günü evde dinlenerek geçiririm...

0|0
    0|0
    • hmm bende kötü havalarda evde takılma fikrindenim.sıcacık bi neskafe uzat ayakları ohh.. :)

• Öğlene kadar uyumak en güzel bişi ...

0|0
    0|0
  • ben olsam öğlene kadar uyur akşama kadar gezerdim :))

0|0
    0|0
  • pazar günün tekse yat dinlen arkadaşım başka birşey yapma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cumartesi erken yatar pazar erken kalkar tüm gün eğlenir akşam enerjim bitince iş stresi ile uyurum.

0|2
    0|0
    • senden bendensin :)

• Akıl var mantık var bir günün var en uzun yaşamak ister insan. Ben bunu bizzat uyguluyorum. ama pazar değilde pazartesi şeklinde :D

• Kendime, oğluma, ev işlerine vakit ayırıyorum.Ama mutlaka öğlende iki saat bi şekerliyorum işte o haftanın yorgunluğunu atıyo..

0|2
    0|0
  • Pazar öğlene kadar yatarım ... sonra arkadaşlarımla buluşurum ve ortak bir plan yaparız ...

Sinema,Gezmek,Bar vs ...

0|0
    0|0
  • ben işsizim...:)

0|0
    0|0
  • abi öğlene kadar uyu ondan sonra da kalk git D&R fıratın kitabını al otur oku :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...