Sevdiniz ama sevmiyomuş gibi yaptınız gördünüz ama görmezden geldiniz.

sevdiniz ama sevmiyomuş gibi yaptınız gördünüz ama görmezden geldiniz. üzüldünüz ama en çok kendinizi üzdünüz. duygularımın çöktüğü durumdayım :( kendimi hiç bu kadar çaresiz yanlız hissetmemiştim. o beni seviyodu bende onu seviyodum ama biz sevgili olamadık hiç ama şimdi ondan nefret edercesine kacıyorum görüp görmezden geliyorum beni üzdü belki farkında bile degil hata etti saygısızlık etti ... neden böyle olduk nedennn?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Peki Sebep Neydi Ne Oldu Da Bu Hale Geldiniz , Onun Belki Farkında Olmadığı Şey Ney Belki Gerçekten Farkında Değil .

0|0
    0|0
    • sorumsuzluğu rahatlıgı ... bana güvendigini ima ederek herşeyi üstüme yığması...

• İkinci Yorumuna Cevap Veremeyebilirim Artık Sitede Olmicam Ama Şunu Unutma Herşey Biz İnsanların Elinde Ölüm Hariç , Konuş Onunla Doğru Heceleri Seçerek Hitap Et Çok Geç Olmadıysa Hala Bir Umut Vardır Hayatın Boyu Keşke Demektense Konuş Anlat Onu Kurtarmaya Çalış , Artık Hiç Olmuyorsa Seven Sevdiğini Öldürebilir Beynin De İmkansız Diye Bir Şey Yoktur Herşey Olur .

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben sevmedim ama sevişiyormuş gibi yaptım. Gördüm ama yine sevişiyormuş gibi yaptım. Yani anlayacağın, hep sevişiyormuş gibi yaptım. Tabi ayrıldık. "Neden böyle olduk?" sorusunu ben de sordum kendime pek çok kez. Ama hep seviştim, hep.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...