Kickboks a başlamak istiyorum?

Arkadaşlar kickboks a gidicem bikactane sorum var. 1. Zayifim sizce gitmelimiyim boy 172 kilo 60 2. ne zaman sürede ogrenilir ve 3. sertliği nasıl olur antremanlarda

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Spora gidince kas kutlen artar kilo alirsin dert etme zayifligi. Ogrenme sana ve hocana bagli antremanlarini hic aksatmamalisin. Sureyi soruyosan bence en az 6 ay duzenli gitmek lazim. Anca dogru yumruk atmayi dogru savunma yapmayi ogrenirsin ve refleks haline getirirsin. Ben muaythaiye gittim. Ilk basta antremanlarda zorlaniyordum ama alisiyosun o sertlige. Aciya alistirman lazim kendini :) ayrica beslenmenede dikkat etmeni oneririm antremanda ne kadar enerjik olursan o kadar iyi.

0|0
    0|0
    • Fiyat nasıl acaba ilk gidiste malzeme için 150 tl veriyorsun sonra bedava

• Maalesef var. Bazi arkadaslarim anlatiyodu hoca bizim burnumuzu bilerek kiriyodu diyorlardi :) burnum kirilcak diye korkmamak gerek olacagi varsa olur. Sen savunmani yapabildigin kadar iyi yap derim

• Pekala sağol

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Öğrenme sürekli antremanlarla olacak bir şey. Gitmeni tavsiye ederim iyidir. Muaythai de düşünebilirsin.

0|0
    0|0
  • Git
    ilk zamanalarda kızın biri seni akşama kadar bir güzel döver :)

0|0
    0|0
    • Sanki kendin muhammet ali sin. Dayak yicezde ogrencez

• Allah aşkına nasıl ilk gün yumruk atacak ilk 1-2 ay zaten kendin çalışıyorsun 3-4 . Ay dan sonra sparring yaparsan yaparsın

• Abi salon tanıdığındı kız benimle aynı gün başlamıştı dedik antreman yapalım serbest ben alttan aldım bu bana bir çarptı

Yükleniyor...