Erkek arkadaşımın amacı ne olabilir?

selam arkadslar;

uzun sürelidir bir ilişkim var, o kadarki ilişkide ciddi düşündüğüm biri..Çok da iyi anlaştığımızı düşünüyorum ama bugün farklı bir şey oldu.. Belki çoğumuza saçma gelicek ama genede ifade etmek istiyorum.. İkimizde ayrı ayrı yerlerdeyiz.. Hergün birbirimizi arar hal hatır sorarız. İki üç günde birde netten görüşmeye çalışırız.Hiç bişeyde aşırıya kaçmayz Seviyeli bir ilişkimiz var. Bugün kamera açmak istediğimde kendisi skpye üye olduğunu mşnin aniden oraya geçtiğini söyledi.Kamera açılmadı ve ben neden böyle bişey gerek duyduğunu sordum.Aslında öylesine geçtiğini msnyide kullanıcağına devam ediceğini söyledi.. Bende gereksiz olduğunu söyleyince neyse zaten bende beğenmedim dedi.. Şimdi iptal ediyorum zaten dedi. Bende sen bilirsin dedim. Bende bir zamanlar skpe kullandığımı ve hiç bi amacı olmadığını söyledim.. Oda hak verdi ve kapattı ama sorun şüki neden skpye geçme gereğini istedi Ben onu anlamadım.. Sizce erkekler arada neden böyle şeyler yaparlar? Tabi saf duygularlada açmış olabilir.. Düşünceleriniz..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Microsoft'un fantazileri...

MSN yerini Skype'e bırakıyor. Kullanıcıları da bir şekilde Skype'a yönlendiriyorlar. Geçiş süreci başladı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kafana fazla takma derim sadece denemistir ama anladigim kadariyla aranizda mesafe var ve bu ilsikinin sürmesini istiyorsan¨ona güvenin tam olmasi gerek

0|0
    0|0
  • ben skype günlük msnden fazla kullanan bırıyım.Kullanma sebebımde bır cok arkdasımla orda toplu konusma yapmamızdır.Fakat yabancı ülkelerin çoğu skype daha cok kullandıgından kızlarla konusmak ıcın skype açmıs olabılır dıye dusunuyorum.Genelde bulgarıstdan kızları kullanır skype :)

0|0
    0|0
  • ya kızım sende bi tuhafsın ha;illa ki altında birşeymi araman gerekiyor,ama yurt dışından bir manita bulmuşsa belki onla görüşecektir.çünkü yurtdışı görüşmelerde skype kullanılıyor genelde

0|0
    0|0
    • olabılır ne var sordum.. begenmedıysenız.. yazmayan yazmasın yorum.. kımse de sızı zorlamıyor.. yalvaran yok yanı ne olur bana cozum bul dıye..

• kızım ne triplere biniyorsun hayırdır,sen soru sordun bizde dalga geçmeden hakaret etmeden birşeyler yazdık

• ee tuhafsın faln yazmıssınız ne var yanı dusunemezmıyım..

• skype görüntü ve ses kalitesi olarak wlm' den daha iyi. gerçi tartışmaya açık bi durum. denemek istemiştir sadece. abbartacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Msn skype ile anlaşma yapmış yani msn skype olarak hizmet verecekmiş artık. Bana da geçmemi istedi ama ben sonuna kadar msn kullanmaya devam edeceğim senin sorunun cevabı bu;)

0|0
    0|0
  • çok takılma bence, yani tek bir olay herhangi bir şeyden şüphelenmeni gerektirmez, belki sana uyum sağlamak için de yapmış olabilir.

0|0
    0|0
  • msn ile skype birleşmiş ondan olmalı bende deniyim dedim memnun kalmadım benim sevgilim bile yok sevgilin kesinlikle doğru söylüyor kısasa kısas yapmıyor

0|0
    0|0
    • hmm evt bende oyle dusunmustum.. zaten oda oyle soyledı..

• doğru söylüyor reklam o kadar kandırıcı ki benim skype hesabım olmadığı halde yükledim aranızda bir problem yok yani güvenebilirsin ona

• bu ne bicim soru a.q skype actı kapattı msn ye gecti bu ne len :D

0|1
    0|0
  • saf duygularla açmıştır

yani burdan bir anlam çıkarmak gerçekten zor

0|0
    0|0
  • ya bu durumda erkek arkadaşında birşey arama bence sadece denemek istemiş skpe bence birşey yok.

0|0
    0|0
  • yaş 25 olmuş 15'lik ergen gibi kamera açmalar falan :D

0|0
    0|0
  • sorduğun sorular birbiriyle o kadar zıt ki. Fake profil olmanın bile üslubu vardır da sen iyice cıvıttın. Bir yalnızım diyorsun bir uzun süredir ilişkim var diyorsun. Google'dan resim bulup koymuşsun, yazık sana aldanıp cevap yazanlar var. Çok komik gerçekten

0|0
    0|0
    • puhahah:D:D profıl fake deıl deıl.. sız oyle sanın.. ıı olur hem.. boylelıkle kımse rahatsız etmemıs olur..

• Sorunda senin gibi gereksizse erkek ne yapsın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şuan haberin olmaablir ön yargılı davranma derim şuan zaten microfost msn kapatıyor skpye geçtiğinin haberi verildi bugün bende msn açtığımda skyp la işbirliği olarak ortakşa bütün bilgiler dahil silinmeden yeniden yapılandırıyorsun skpey nekadar silsende insnalar artık onu mecbur kullancak gibi gözüküyor çünkü msn kapatıyorlar arkadaşın nekadar bunu kullanmak istesede diğerini silsede tekrar msn skyper ortalaşa bunu kullancak herkes

0|0
    0|1
Yükleniyor...