Avrupa'da 2012 yılının en iyi futbolcusu sizce kim?

Sizce En iyisi Kim ? Farklı düşünenler yorum atsın lütfen

• Lionel Messi
    46% (24)37% (22)41% (46)Oy Ver
  • Cristiano Ronaldo
    37% (19)32% (19)34% (38)Oy Ver
  • Zlatan İbrahimovic
    10% (5)12% (7)11% (12)Oy Ver
  • Radamel Falcao
    6% (3)15% (9)11% (12)Oy Ver
  • Wayne Rooney
    1% (1)4% (3)3% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar Bu şıklardakiler dünyalı olmayan futbolcular :D İniesta Xavi Gerard Neymar gibi arkadaslarımızıda unutmadık..
RONALDOOOOO VE MESSİ ÇEKİŞİYOR :D

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Messi ve Ronal'doyu saymalıyım artık. Onlar zaten dünyalı değil! Peki ya İniesta nerde!?

0|1
    0|0
    • yazacak şık olsa dediğin gibi İniesta var Xavi var :) Ronaldo ve Messi konusunda haklısın dünyadan değiller..İbra Kadabrada dünyadan sayılmaz :D

• Ben miniktim o zamanlar, seni bilemem :D

• Ben yaşadım ben bilirim :D o kadar minik sayılmazsın yani 2006 yılında zidane ı izlemişsindir dünya kupasında :P

• herbirini takip ettiğimden değil..sempatimin de etkisi ile MESSI diyorum,zaten bu şıklarda ondan daha iyisi yok..

0|0
    0|0
  • Zlatan ı seçtim.Adı güzel. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• B: Cristiano Ronaldo

0|1
    0|0
  • 2012 bitince bu sene dendiğinde Zlatanın attığı goller aklımda kalacak oyüzden zlatan diyorum bu arada ciddi bir iniesta hayranıyım peşindeyim tanışma fırsatı arıyorum araya adamlar koydum yakında fotomu paylaşırsam şaşırmayın:)

0|1
    0|0
  • Messiyi tek geçerim ama en iyi çıkış yapan oyuncu Falcao.

0|1
    0|0
  • bence asıl uzaylı ibrahimoviç :D adamın bi tane bile düzgün golü yok hepsi değişik hepsi ilginç goller :D ama en iyi futbolcu ronaldo. bende messinin xavi ve iniestasız bişey yapacağını sanmıyorum

1|1
    0|0
    • Kesinlikle zaten messi arjantinde iyi oynayamıyo..Xavi ve İniesta'nın da şurda 2-3 senesi kaldı :)

• aynen bide şu var messinin attığı gollere baksak yarısından çoğu boş kale. tamam hazırlanış filan güzel ama messinin bi katkısı yok takım oyunu iyi ama ronaldo herif 35-40 metreden aniden bi frikik golü atıo 5 dk ağzım açık kalıyo

• Cristiano Ronaldo

0|1
    0|0
  • Tabii ki İniesta

0|2
    0|0
  • Ronaldo'dur!

0|1
    0|0
  • Cristiano Ronaldo

0|1
    0|0
  • Cr7ye oy verdim ama İniesta ...

0|1
    0|0
  • Messi bu adam neyin nesi ?

0|1
    0|0
  • Burak yerli ronaldomuz, ama selçuk inan da nokta atışı yapıyor aga.

0|1
    0|0
    • Burak bencede yerli Ronaldo :) Selçuk bu sene frikikten açılışı yapamadı ama kısmet fenere inşallah :))

• Burak'ı Ronaldo'ya benzeten adama gülmekten katılırım :D

• ronaldonun önünde gol kralı adam şampiyonlar liginde :D stilide benzemiyor değil :P

• sabrireyiz şıklarda neden yok!

0|0
    0|1
  • en iyi futbolcu illa ki gol atanlardan mı olacak.kalecilerin,defans oyuncularının hakkı yok mu,bence 2012 nin en iyi futbolcusu kupa 1 i kaldıran PETER CECH dir.

0|0
    0|0
  • Ronaldo olmasını isterim ama kesin Messi i*nesi olcak :)

0|0
    0|0
  • bana göre messi ölmeden kimse en iyi.olamicak ha diğer.secilenler nedir diyosaniz degisklik.olsun diye seçiyorlar bence

0|0
    0|0
  • 1-) Lionel Messi : 86 Gol

2-) Cristiano Ronaldo : 66 Gol

3-) Radamel Falcao : 42 Gol

4-) Zlatan İbrahimovic : 40 Gol

5-) Wayne Rooney : 35 Gol

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimovic

0|0
    0|0
  • bence falcao müthiş bi oyuncu...

0|0
    0|0
  • 1. Messi 2. Ronaldo 3. İbrahimoviç 4. Falcao 5 .Rooney sıralama böyle iyi dizmişsin :D

0|0
    0|0
    • Bana kalırsa Ronaldo bireysel olarak daha iyi oyuncu..Messi Barcelona'da iyi ancak Arjantin'de ortadan kayboluyo :)

• Andrea Pirlo.

0|0
    0|0
  • Bence gençlerde biri olmalı yeter artık messi ronaldo. El shaarawy demek istiyorm

0|0
    0|0
    • messi ve ronaldo yaşlımı ? essi 25 ronaldo 27 yaşında

• kimse bilmiyodu :)

• onu diyorm bende artık adam parsını alıyo aldıgı parayı begenmeyecek hale gelyo genclere önem vermeleri lazım mesela vittesede tomas kalas gelecegn defansı

• İnsan olarak ronaldo, uzaylı olarak messi, adam olarak iniesta, ortam style olarak sabri sarıoğlu:)

0|0
    0|0
  • Messi tabi ki

0|0
    0|0
  • Lionel Messi

0|0
    0|0
Yükleniyor...