Dengesiz bir kişiye nasıl ağzının payı verilir?

Yeni tanıştık sürekli arıyor tlfda vs konuşmaya çalışıyor halden laftan anlamıyor

hoşlanmıyorum çocuk bildiğin çirkinlik abidesi karakterini daha bilmiyorum ama abazan bi tipe benziyor.İşte sürekli sana şunu hediye edeyim şunu alayım diyor istemiyorum desemde elli kere aynı şeyi söylüyor sanırım istemediğim için kendini eli açık gösterme niyetinde öyle bi sallıyorki görseniz deli olmamak mümkün değil yok iphone alayım yok bende tablet var vereyim.Sevgili bile değiliz kimse kimseye çıkarsız 5 kuruş vermez şu zamanda yok sen beni yanlış anlıyorsun demeler.snema davetleri eve davetler bi şekilde net bi açık yakalayıp suratına çarpıp beni arama cesaretini yıkmayı istiyorum nasıl becericem ? Beni resmen salak yerine koyuyor yahu !

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar Sorulan Sorulara Böyle Yardımcı Oluyorsa Harbi Üstü Kalsın Ya .

Denyonun Niyetini Anlatmama Gerek Yok Çözmüşsün Zaten , Bu Konuşmaları İnş. Teline Yollamıyordur .

Şunu Yollayabilirsin

Sen Nediyosun Be Kuş Beyinli O Küçük Beyninde Canlandırdıklarını Uygulican Deney Tahtasımı Sandın Beni Bana Sakın Bir Daha Yazma Önce İnsan Olmayı Öğren Tabi Senin İçin Zor Olur En Azından Taklit Yap Başkası İnsan Sansın Şimdi Defol .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dengesizce vurulur. Mesela ağzının payını vermek istediğin kişi yerine, yanlışlıkla arkadaşına vurabilirsin. Ne ders ama, müthiş. Dengesiz soyunurum ara sıra ben.

0|0
    0|0
  • şiddete başvur en garantisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...