Spor hakkında bana yardım edebilirmisiniz kafam karışık?

75 Mekik

60 Ayakları Karna çekme

150 egilerek karnı ezme

Düz Durup SAĞA SOLA EGİLME - 150

AYAGIMA 25 AGIRLIGI KOYUP 60 KERE KALDIRIYORUM.

BALDIRIMADA AYNI ŞEKİLDE 25 AGIRLIGI KOYUP 60 KERE KALDIRIYORUM.

DAMBIL - 2.5 ( 90 90 90 ) 3 SET YAPIYORUM.

59 DK KOŞU BANDI ( 4-6-9-) EN SONDA 10 YAPIYORUM BIRAKIYORUM. SET HALİNDE.

SAĞA SOLA DÖNME 150

ARKADAŞLAR BUNLARI YAPIYORUM VCDMDA SARKMA YOK SIKILAŞTIRMAM LAZIM. KİLO VERİYORUM BİR YANDANDA. BUNU SPOR HOCAMA SÖYLEDİGİMDE DAMBIL YERINE ERKEKLERIN KALDIRDIGI AGIRLIKLARA YONELTTI BENI VE ONLARI YAPMAK O KADAR ÇOK ZORKİ BUGÜN İLK GÜNÜMDÜ. ZORLANDIM BAYA Bİ SİNİRLENDİM ÇIKTIM SALONDAN YAPMADAN. YA BEN PROGRAMIMI DEGİŞTİRMESEM BUNLARI YAPMAYA DEVAM ETSEM BEL ÇEVREM FALAN İNCELİRMİ YAĞ ORANIM FALAN GİDİYOR. SARKMA YAŞAMIYORUM SADECE SIKILAŞSIN DİYE DEDİM AMA GÖSTERDİKLERİ AŞIRI AGIRDI. SİNİRLENİP ÇIKTIM SALONDAN. BANA BUNLARI YAPMAMIMI TAVSİYE EDERSİNİZ YOKSA HOCANIN ERKEKLERE KALDIRDIGI AGIRLIKLARLAMI DEVAM ETMEMI. BEN BIR KIZ OLARAK O KADAR GÜÇLÜ OLAMAM YA ÇOK CAN ACITIYOR. NE YAPMAM GEREK. 9 AY - 3 HAFTADIR SPOR YAPIYORUM BU ARADA.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu bence bir daha büyük harflerle sorma, okuması çok zor oluyor

DAMBIL - 2.5 ( 90 90 90 ) 3 SET YAPIYORUM. bu nedir? hem ne olduğu belli değil hem de sayı itibariyle pek mantıklı gelmedi, boşuna zaman kaybediyorsun 90ıncı sayıdaki dirence ulaşmak için

hocan gercekten bir uzmansa seni o durumda bırakmamalıydı diye düşünüyorum. eğer aletlere geçtiysen kaldırabildiğin ağırlığı ayarlarsın, erkeklerle falan alakası yok, aletin cinsiyeti olmaz :)

0|0
    0|0
    • Agırlıgı bıraktım :) pilates yapıyorum :)

• Ağırlıgı falan. onlarınki daha çok herzaman degiştirmek zorundalar hem fitness için hemde kolları için. :D

• tabi ki hacim icin hep artmak zorunda, ama beslenme spordan daha onemliymis, sporu 1 saat yapıyorsun kurtuluyorsun beslenme sabahtan geceye kadar cok ara ogun, yok protein, aman susuz kalma :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Oncelikle bence agirlik kaldirmadan cok guzel istedigin kivama gelirsin.
    3×25 burpee hareketi
    3×25 yarim mekik
    3×25 çakı hareketi
    3×25 yerde karına diz çekme
    3×25 makas hareketi
    3×25 şinav ve son olarak 3×50 squat kolay gelsin..

0|0
    0|0
  • Hem konu açtım bencelerde Prof destek diye hemde cidden destek istersen yardımcı olabilirim ilk önce instagram : fitworldman bakıp yardım isteyip istememekte Özgür bırakıyorum 5 yaşımdan beri dayımın salonunda büyüdüm Yardım istersen mesaj atarbilirsin

0|0
    0|0
  • Bence hemen pes etme, sana hocanın tavsiye ettiği ağırlık kaç kilo ise yarısını kaldırmayı dene hatta bazen sadece boş bar ı kaldır. Vücudun harekete alışır 1 haftada, sonra ayda 1 kez ağırlıkları yükseltirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kucuk harfle yaz herseyi hepsini kucuk yaz diyorum canim.

0|0
    0|0
  • Agirlik kaldirmak kolay degil tabi ben memnunum alisirsin ama istemiyorsan da yapma bosver

0|0
    0|0
  • Sen kadinsan bu cok agir bir antrenman sadece bunu soyleyebilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...