Kızda pantalon mu elbise mi?

*Kızda kısa saç mı uzun saç mı?

*Ne tür kızlar iyi anlamda ilginizi çeker?

*Ne tür kızları kaşar olarak görürsünüz?

*Kızda pantalon mu elbise mi?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• *fark etmez

*iyi kalpli, kafa s.kmeyen, sorunlarımı dinleyen, güler yüzlü, güzel

*açık elbise giyinen link herkese mavi boncuk dağıtan

*elbise daha seksi ama link açık giyinen kuralı bozmadan giyilmeli

not: pantolon görünümlü taytlar popoyu belli ettiği için tunik ile beraber giyilip popo örtülmediği sürece açık giyim kategorisine giriyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu sorular kişiye göre cevap verilecek sorular mesela bi kıza uzun saç yakışır birine kısa birine elbise yakışır birine pantolon bu kesinlikle kızın fiziğine kalmış bir şey ama kaşarlık diyorsan burnu havada erkekleri küçük görüp kendini diğer kızlardan üstün sanan genellikle maddiyata göre hareket eden giyimi kuşamı konusunda aşırıya kaçan ve erkeklere karşı olan tutumu kaşarlığı etkileyen faktörlerdendir :D

0|0
    0|0
  • 1-Uzun yada normal uzunlukta saç iyi.

2-Zevkler tartışılmaz

3-Erkeklerle konuşan yada egosunu tatmin etmek için saf bir arakdaşımla sevgili olmaya çalışması ve buna benzer şeyler saysam çok var..

4-Her ikiside :)

0|0
    0|0
  • uzun saş mümkünse sarışın netür kızlar deyil hayat dolumu yoksa odunmu demeliydinki tabiki hayat dolu ışıl ışıl kızlar .kaşar kızlara gelince benim gözümdekı tek kaşarlık sevgilisi olan erkeğe yazılan kızlardır onun haricinde hayat herkese kendine herkes istediği gibi yaşamakda özgürdür ve bu kimseyı kaşar yapmaz.pantolon kesinlikle pantolon arkadaş tek geçerim yani

0|0
    0|0
  • at kuyruğu..

cici kızlar..

kötü kızlar..

elbise..

imparator neron..

1453...

0|0
    0|0
  • Uzun saç.

Güzel, bakımlı ve sigarası içkisi olmayan kızlar.

Çok rahat olan, özenti olan, her erkeğe yavşayan kızlar ve havalı olan kızlar.

Pantolon daha iyidir :)

0|0
    0|0
  • Her türlü deri kıyafet ve topuklu ayakkabı (çizme,bot) kullananlar dikkat çeker .. Ve çok'ta şık oluyolar ..

0|0
    0|0
  • uzun saç

nefes alan kızlar :p

nefes almayan kızlar :p

elbise

0|0
    0|0
  • Dökülmesin, bakımlı olsun yeter

Becerikli, akıllı kızlar

Benim görüşüme gerek yok onlar kendilerini belli ediyor zaten

Şık ve temiz olması yeterli.

0|0
    0|0
  • vucut ölcüleri öenmli özellikle kalca, uzun sacta olucakb ve siyah, ten beyaz olursa fevkaladenin fevkinde olur, elbise yerine göre yarı yarıya yani hem klasik hempantolaon,5-6 erkegin içinde agzı küfür dolu, bi kız görürsem benim için kaşardır

0|0
    0|0
  • uzun saç tabiki

0|0
    0|0
  • valla şuan her türlüsü gider beaa :)

0|0
    0|0
  • uzun sac hıc bır kıza kasar olarak bakmam o bellı edıyo konusuca kızda pantalon :)

0|0
    0|0
  • sorduğun her sordu %50 %50 kişiye göre değişir nasıl cevap vereyim :)

0|0
    0|0
  • uzun saç

güzel kızlar

güzel olmayan kızları

elbise

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiikide uzun saç ben bir kıza kısa saçı hiç yakıştırmıyorum erkek uzatabilir ama kıza bence kısa hiç yakışmıyor.tarzı olan herkesten farklı olan kızlar zaten her yerde ilgiyi üzerlerine çekerler. her erkekle samimi olan ssadece sevdiği değil bütün erkeklerle konuşan küfürbaz ve veren kızlar her zaman kaşardır. tabiiki pantolon

0|0
    0|0
  • Kısa saç :)

Hard kızlar :D

Hiç kimseyi öyle görmüyorum:)

Elbiseee.Tabi poposu benimki gibiyse pantolon da olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...