Kızlar biri size bunu dese ne düşünürsünüz?

Ben bir süredir bir kızla konusuyorum.Sanırım ona karşı ilgim olduğunu fark etmiştir.Oda konusuyor benimle ama bana karşı her hangi bir ilgisinin olup olmadıgını hissedemedim henüz ama farklı geliyor onun beninle konusması bunu hissetim sadece.Durum böyleyken karşısınızdaki erkek size deseki yarın seninle birşey konuşucam diye sizin aklınıza acaba çocuk bana açılcakmı diye bir sey gelirmi? Ben sadece bunu dedim ve tamam dedi oda.Sonra baya bir konuştuk üzerine başka seyler hakkında.Hani diyorumki onunla özel olarak konusmak istediğimi anladıgında olumsuz bisey dusunse bana soguk davranırdı konusmazdı benimle dimi?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• yokk emın olmadan tepkı vermk ıtememste olabılır dogal olarak

0|0
    0|0
    • hmm oda olabilir

• ınss anlamaZlıktan gelmıstırde sen konustugunda bnde bnde snden hosalnıyrum derr 1 2 sanıyelık boynuna sarılırrr sonrasııı senn... bulutlardasın :))

• ya ben ona ondan hoslandıgımı söylemicem baska sey söylicemde :D dedigin gibi olmaz yaa filmlerde olurdu zaten anca o

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de aynısını sevdiğim çocuğa dedim ama ertesi gün söyledim :D

Söylemeden önce ona mesaj atmıştım şuraya gel felan diye ve onu izliyordum mesajı görünce bi mutlu oldu :)

Yani soğumamıştır diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tavrı nasıl? Soğuk mu sıcak kanlı mı?

0|0
    0|0
    • normal her zamanki gibi sıcak kanlı zaten normaldede

• niye acık vermiyim abi yaa sonra baskaları kapıyor kalıyoz ortada :D

• Elde edilebilir olma yani. Zoru oynasın kız. Merak etme, o senin peşinden gelecektir...

Yükleniyor...