Linkteki egzersiz bisikletini veya buna benzer bisiklet kullanan var mı?

egzersiz bisikleti Arkadaşlar buna benzer veya bunun aynısından kullanan birileri var mı? Kilo vermek için bu aleti kullanıcam. Dünde sormuştum böyle bir soru bisikletin zayıflattığını, işe yaradığını söylediler. Yorumlarınızı bekliyorum :)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Eliptic bu arkadasim ise yaramadigini soyleyen halt etmis. kalca basen bacak hepsini bir anda toplayabilen nadir makinelerden biri. ben hergun kullanan biri olarak gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim

0|0
    0|0
    • bende alıcam bu bisikleti çok teşekkürler, satın alırken daha emin olucam

Erkekler Ne Diyor 3

• Eliptik bisiklet, cok kalori harcatiyor ama bunu almadan iyice bir arastir. Mesela manueli cok ses yapar. Manyetik olmali. İkincisi en az 9 kg disk agirligi olmali. Servis sorunu yasatmamali.

0|0
    0|0
  • Evet spor salonunda kullanıyordum ama zayıflamak için iyi bir alet olabilir. Cünkü kol ve bacak bütün bedenin hareket halinde ama zayıflamak için önce yemek yememelisin.

0|0
    0|0
    • ben zaten yemek pek yiyen biri değilim. Abur cuburumda yok ama metobolizmam yavaş kolay zayıflayamıyorum. Yemediğim halde

• 165boyum ve 75kiloyum 15-20 kilo kadar vermeyi düşünüyorum. Tabi sadece bisikletle değil daha da az yiyerek

• Peki istedigin gibi olur inşallah :).

• Yani o kadar spordan sonra acıktım diye yemeklere saldırırsan bir anlamı kalmaz bence. Ben bu bisikletin zayıflattığına inanmıyorum. Yani o kadar bir etkisi olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • sanırım zayıf birisin. Ama biçok kişiden bu bisikletlerle zayıfladıklarını duydum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet ise yariyor bayagi var bende de. Ama 97tl cok ucuz degil mi ya 350-400 verilmeli iyi bisey icij

0|0
    0|0
    • 97tl 1aylık fiyatı 10 ay ödeniyor

• Zayiflarsin canim duzenli bir diyetle 2 ayda :')

• aynen ya, kararlıyım bu yaz zayıflamalıyım

Yükleniyor...