Dünyayı feminist ruhlu kadınlar ele geçirseydi, ne yapardınız?

dünyayı feminist ruhlu kadınlar ele geçirdi ne yapardınız?

ya kardeşim maymunlar geçireçene kadınlar geçirsin daha iyi mi olur derdiniz? :)

onların bu zaferi altında yaşayıp eyvallah dermiydiniz,yoksa direnir miydiniz? :) bu tarafdan erkekler yaksın :)

bu tarafdanda bayanlar yaksın :)

bayanlar dünya sizin buyrun erkek köleleriniz suan çok savunmasız ve çaresiz ,yapacaklarınızdan korkar bir halde bekleyişteler, ne yapardınız bize :)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Birine köle olmaktansa ölü olmayı tercih ederim .

0|0
    0|0
    • Tabiki orası öyle, ama soralim dedik kötümü ettik, cevapları merak ediyorum

• Bu site sorular için var sor tabi ki .

Kızlar Ne Diyor 2

• dünya zaten kadınların elinde bilmem farkındamısınz .her şeyden önce bi erkeği doğurup büyüten annenin olması bile yeteri kadar açıklayıcı bence .

1|0
    0|1
  • Göbek atarım.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Dünyayı zaten kadınlar yönetiyor.

2|1
    0|0
  • Fantastik film senaryosu gibi bir soru var karşımızda :o))

dünyayı yönetmelerine gerek yok zaten kendi iç dünyalarımızı doğdugumuz ilk günden bu yana onlar yönetiyorlar.dünyaya getirip,eğitiyor,büyütüyor,sevişiyor vb.. bir çok şeyi onlar öğretiyorlar..

sadece insan ırkı değil doğal yaşamda da bu böyle.

0|0
    0|0
  • uzaya iltica ederdim :))))

0|0
    0|0
  • Onların feminist olması için sebepler daha da çoğalmış derdim. Dengelemek için çoğalmışlardır. Türkiye'de daha da çoğalması lazım zaten. Denge doğu kesimlerde tam oluşamadı hala.

0|0
    0|0
  • Erkekle kadın düşman olamaz çünkü birbirlerine ihtiyaç duyan varlıklar.En fazla ya her ikiside köle olur yada her ikiside özgür olur.

Ama dediğin gibi olsa kendi içlerinde anlaşmazlık çıkardı bundan eminim.

0|0
    0|0
  • gerçek bir kadın feminiıst olamaz. dolayısıyla böyle birşey ütopik bir düşünce bile değil. kıtipiyoz tipleri lütfen gerçek kadınlarla karıştırmayalım.

0|0
    0|0
    • Anlıyorum hassasiyetinizide soruyoruz bakalım nasıl cevaplar gelcek

• o zaman genel evlerınde erkekler calısırdı o evlerde pembe renkten pembe pancurdan olusurdu :D

0|0
    0|0
  • cok mutlu olurdum

keske kadın hagomanyasoı olsa ve gelse

0|0
    0|0
  • özgürlük için savaşanlar ordumuza katılırmısın

0|0
    0|0
  • 25 yıl ortadan kaybolurdum 25 yıl sonra nasıl olsa nesillerini devam ettirmek için bana ihtiyaç duyacaklar. düşünsene çölde su olursun:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...