Fernandes Fenerbahçe'ye mi geliyor?

fernandez'in ocakta fenerbahçe'ye geleceği haberi bomba gibi düştü bu konudaki görüşleriniz..haberin aslı varmı ve doğruysa iyi olurmu..

0|0
1|35

En İyi Erkek Görüşü

• bence süper olur cristian dan daha iyi iş yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Kafan iyimi kardeş senin Beşiktaş Şampiyonluk yolunda giderken kalkıp en iyi oyuncusunu hemde ezeli rakibine verecek hadi böyle birşey düşündü diyelim sence Beşiktaş taraftarı yönetimi istifa ettirmezmi?Her duyduğunuz habere inanmayın

0|3
    0|0
  • Fikret Orman:yurt içinde hiçbir kulübe satılmayacak.yurtdışından ise 13 milyon dolar altı tekliflere kapalıyız

0|0
    0|0
  • Bence gelmesin. oynayacak yeri yok.

0|0
    0|0
  • adam portekize gitti diye demediğinizi bırakmadınız. yok ben de bir duyum aldım da akçabat sebatspora gidecekmiş.

uzak durun beşiktaştan

0|0
    0|0
  • iş paraya kalırsa fenerbahçenin alamayacağı oyuncu yoktur ama para dışındaki konular girince imkan vermiyorum ben

0|0
    0|0
  • Evet doğru ama FB şimdilik Fernandes'in kramponlarını alıyormuş, parası olunca kalanınida alacakmiiiiiiiiiis!

0|3
    0|2
    • buna sadece gülerim sırf siz kalkının diye bizim oyuncuları bedavaya (vidmar gibi)kiralıyoruz size bizdemi para yok iş paraya kalırsa değil fernandes fikret ormanı bile alır fenerbahçe ama iş paraya kalmaz psikolijik baskılar devreye girer

• yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • Rüyanızda görürsünüz :D

0|1
    0|0
  • ben bir galatasaraylı olarak gelmesini dilerim neden türkler önce olmasın hep birincilik için yarışsın türkler

0|0
    0|0
  • gerek yok bence fernandez iyi oyuncı ama fenerde orda oynayacak çok alternatif var.alirsa onlari elden çikaramaz zarar bence

0|0
    0|0
  • link ahh şu fenerlileeeerrr :)

0|1
    0|1
  • fenada olmaz hani ama bir alex değil :)

1|1
    0|1
  • haberin aslı yok. az önce konuştum kendisiyle. portekizde olduğunu sakatlığının devam ettiğini söyledi =D

0|0
    0|0
  • ferdi asla fenere gitmez gidemez daha kontrati var

0|0
    0|0
  • fernandes fenere giderse akaretlerdeki kulüp binasını yakma eylemini bizzat katılırım..

0|0
    0|0
  • gelmesini isterim düzgün bi oyuncu bonservis bedeliylede besiktaş rahatlar sneijder için intere milyonlar odeyeceklerine fernandese ödesinler ama vermez beşiktaş Türkiyede hiç bir takıma.

0|0
    0|0
  • nereye bomba gibi düştü,biz niye duymadık,neler oluyor?lütfen bombanın kaynağını da gösterir misin?

0|0
    0|0
  • şaka yapmışlar.

0|0
    0|0
  • Bence gitmez. Ama Bjk yönetimi çok iyi bir teklif gelirse 15m euro ve üzeri bir teklif satabilir diye düşünüyorum. Tabi taraftarın tepkisi çok büyük olur orası da var.

0|0
    0|0
  • bazen imreniyorum ve soruyorum kendime.neden futbola ilgin yok kardeşim?diye...inan bilsem söylerdim.

0|0
    0|0
  • çok güzel olur...

0|0
    0|0
  • Fernandes Fenere giderse önce Fikret Orman'ı, sonra Samet Aybaba'yı en son da Kadıköy'ü yakar, geri getiririz reisimizi..Gitmesi mümkün değil!Ferdi reyiz ne Tümere benzer ne de Egemen'e.

0|0
    0|0
  • Forması Kartal yuvasında var. Alabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • gelmez fenere bence

0|0
    0|0
  • çok isterdim

0|0
    0|0
  • Fernandes gelecek evet. Ama rüyanızda :)) Hahaha :D

0|0
    0|1
  • Çok beklersin

0|0
    0|0
  • fernandesi türkiyede içinde alacak güç yok

0|0
    0|0
  • geçen as baskan konusmus bütün teklifeleri reddetmişler

0|0
    0|0
  • cok guzel olurda dası var işte :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçmalamayın. Asparagas haberler bunlar, inanmayın.. Bu arada Galatasaray'lıyım.

0|3
    0|1
Yükleniyor...