Bu konuşmada ne demek istedi?

Şimdi size bi arkadaşımla telefonda olan konuşmamızı yazıcam.Burda benim yanlış anladığım bi durum söz konusu olabilir.

Şimdi arkadaşım bana naber len dedi bende iyi len senden :D dedim oda napiyosun dedi hiç napiyim uzanıyorum öyle hala hastayim ya sen napiyosun dedim.Ve buna cevap olrak ertesi günün sabahı cevap verdi.Günaydın uyuyaklamışm geçmiş olsun neyin var dedi.Bende gribim ses gittii :) dedim snra baktım günaydın demiş buarada sanada günaydın pardonn dedim.O da cevap olrak zaten yoktu :D demiş.Şimdi ben üstüste 2 mesaj atmış oldum.O neye zaten yoktu dedi.Ses gitti dediğime mi yoksa pardon dediğime mi ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sesin güzel değildi zaten anlamında söylemiş ama ciddiye alman gereken bi durum değil yani :D

0|0
    0|0
    • bılıyorum ve bu mesajı bana aşık olduugm cocuk yazdı sence samımı bı mesaj mı henuz sevgılı degılız ve benim onu cok sevdıgımı bılıyorr

• "Oscar Wilde"'e ait bir sözmüş :)

• senı ekledım kabul edınce mesaj atarsın :)

Erkekler Ne Diyor 4

• uff karısık bi soru

0|0
    0|0
  • Tabiki Ses Yoktu Dediğine Demiş Yani Hafiften Hakaret Etmis

0|0
    0|0
  • bırak ne derse desin cevap yazma bu çocuğa

0|0
    0|0
  • sesin için zaten yoktu demiş. espri kabiliyetini yorumlamak sana kalımış. geçmiş olsun bu arada :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sesine demiş zaten sende ses yokki anlamında saka yapma calışmış

0|0
    0|0
  • Saçma ve kolay bişey bunu buraya yazma qereği nie duydun anlamadım sesine demiş işte .

0|0
    0|0
Yükleniyor...