Bayanlar için en iyi savunma sporu hangisi?

sizce bir bayan için en iyi savunma sporu hangisi kendisini korumak için

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• wing tsun... zaten bulan ve geliştiren de bir kadın, o yüzden erkeklerle kadınların baş edebilmesi üzerine bir dövüş tarzı. en kısa zamanda, karşındakinin en etkileyici yerine darbeyle çabucak işi bitirme üzerine kuruludur. öyle artistic yapıp zaman harcayacak hareketler yerine gelen darbeyi bloke edip en uygun yere vurursun ve indirirsin aşağıya. dediğim gibi, bulan da bir kadın olduğu için çok uygun... tavsiye ederim... (not:bruce lee bile bir kaç yıl bu tarzın eğitimini almıştır)...

1|0
    0|0
    • O kanlı dövüş sporudur tavsiye edilmez ve eğitimi de çok ağırdır.

• rabbim hiç kimseyi öyle bir durumla karşı karşıya getirmesin

Erkekler Ne Diyor 17

• Anca bu kadar kapanırsan sonuç alırsın bu ülkede. :D Ayrıca ninjamsı dokunuşlar da taşıyor. Başkalarına küçük sürprizler yapmak isteyen çekirgelerin zevkine hitap ediyor.

www.mumsema.org/.../siyah-carsaf-modelleri.jpg

1|0
    0|1
  • aslında bu konua en iyi @agathaa cevap verebilir kendisi sporla ilgileniyor bildigim :))

Onu soruya davet edelim:)

1|0
    1|0
  • Wing Chun Gibisi yoktur

1|1
    0|0
    • açıklar mısın biraz diğerleirnden farkı vb

• https://www.youtube.com/watch?v=MSqNRagw0NE
      @yastiksevdasi
      bir diğer adı wingtsun dur arkadaş açıklamış zaten :)
      wing tsun... zaten bulan ve geliştiren de bir kadın, o yüzden erkeklerle kadınların baş edebilmesi üzerine bir dövüş tarzı. en kısa zamanda, karşındakinin en etkileyici yerine darbeyle çabucak işi bitirme üzerine kuruludur. öyle artistic yapıp zaman harcayacak hareketler yerine gelen darbeyi bloke edip en uygun yere vurursun ve indirirsin aşağıya. dediğim gibi, bulan da bir kadın olduğu için çok uygun... tavsiye ederim... (not:bruce lee bile bir kaç yıl bu tarzın eğitimini almıştır)...

• en iyisi bıçak.

0|0
    0|0
  • Bence wushu

1|0
    0|0
    • ilk defa duydum nedir o

• sadece tekmemi yani tam etkilimi

• Tüm vücudu çalıştırırsın muhtemel bir sokak dövüşünde dedim rakibin kolları sağlam ise ayakla saldırırsın dedim wushu sporunda parmaklarından boynuna kadar tüm vücudu çalıştırıyorsun.

• kickboks en yaygın olanıdır diyelim baskalarıda warda cok az onalrın salonları
    ayrıca fizik için en ideali kickboks zaten

0|0
    0|0
  • Hapkido

0|0
    0|0
  • Judo diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Biber gazı :D

0|0
    0|0
    • artık oda işlemiyor :(

• Evet malesef :(. Şu geldigimiz noktaya bak kadın kendini korumak için hangi şekillere giriyor :(. Neden böyle insanlar !.

• Avcılık - arıcılık ;) 🔫

0|0
    0|0
  • kelime sporu :D

0|0
    0|0
  • tekvando

0|0
    0|0
  • Muay thai derim. Diz, dirsek, tekme, yumruk... Sert bir spordur ama çok iyi dövüşmeyi öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • dağlıcık-uzun atlama-cirit

0|0
    0|0
  • pitbull dövuş:)

0|0
    0|0
  • badigard tutmak :)

0|0
    0|0
  • TesTislere tekme atmayı öğrensin yeter...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kickbox bir ara gitmiştim çok eglenceli ve her bayanın bilmesi gerekir 😇

1|0
    0|0
  • Taekwondo

1|0
    0|0
  • karete yaptım herkese tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • kaç ayda öğrenebilirim

• öğrenim süresinde kuralları var tabi. Ama kung fu da olur ikisinide öğrenmeye değer.

• @Furkan1940 kungfu kursu var mı

• Trip.

0|0
    0|0
  • kick boks

1|0
    0|0
Yükleniyor...