Yumruk ve tekmelerimi nasıl daha güçlü hale getirebilirim?

boşluğa doğru teknikle yumruk ve tekme atmak işe yarar mı? nasıl daha güçlü hale getirebilirim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Burada yazılanları öncelikle bir unut.
    Başlangıç olarak boşluğa atıcaksın ki vücut ağırlığını, ayaktan alıp yumruğa nasıl ileteceğini ayna karşısında öğreniceksin. Asıl amaç bu.
    Not: Boks sporuyla bifiil ilgileniyorum.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• Harikulade o zaman. Şimdiden kolay gelsin. Gelir zaten, birşey yok. Bir bardak su koymak gibi birşey :))

• wing chun hepsini nin anasını ağlatır

Erkekler Ne Diyor 11

• Dostum boş yumruk atmak saçmalıkdır kum torbası al ya da yerden kum torbaları var şişme falan tarzinda cok işini görür nasıl yumrul atacagini bilmiyorsan anlatabilirim vede eger bilmiyorsan once bosluga at bir kac gun yda belli bir sure sonra ogrenince kum. torbasina gec etkili olacakdir ya da boks a falan git

0|0
    0|0
    • taekwondo yapıyorum zaten sağ sağlam ama sol çok kuvvetli değil

• teşekkür ederim

• Rica ederim

• Güç kontrol tekniğini bilmediğin sürece boşluğa attığın tekme ve yumruklar ancak eklem ağrılarına sebep olur. Gücün başlangıç ve bitişine ihtiyacın var. Kum torbası ya da tekmeliklere ihtiyacın var. Spora yazıl. Teakwondo tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • taekwondo yapıyorum zaten

• el ayak koordinasyonunda isabetli, dengeli ve etkili güç uygulamak için konsantrasyona ve sürekli çalışmaya ihtiyacın var. Başarılar şimdiden.

• teşekkürler :)

• dengeni bul
    butun vucut haraket ettir
    kolların 90 derece olsun
    bacakların hafif kırık olsun öyle tekme at %20 daha güçlü olucaksın

0|0
    0|0
  • hayrıdır hangi erkeği döveceksin

0|0
    0|0
  • Kum torbası 👊👊

0|0
    0|0
  • Kum torbası al. Boşluk zararlı olabilir.

0|0
    0|0
  • ayaklarının birti geri biri önde beş parmak aralık olsun sağ eli ğeriye cek vucudu yan yatır ve eli ilerlet

0|0
    0|0
  • incir ye

0|0
    0|0
  • İsabetli vursan sana yeterli :D

0|0
    0|0
  • Tekme nin etkili olmasi için erkekse karşıdaki belinden asagi vurman lazım :)

0|0
    0|0
  • Kum torbasına atmak işe yarar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...