Sizin gözünüzdü bu erkek nasıl birisidir?

Anneniz küçük bir kaza geçirdi ve evde dinleniyor. erkek arkadaşınızda annenizi tanıyor ve siz okuldayken annenizi ziyarete gidiyor bide annenize çimek alıyor :) sizin gözünüzde bu erkek nasıl birisidir ? :) bide çok sevdiğiniz bir erkek arkadaşınızla sırf onun arkadaşlığını kaybetmemek için onunla çıkmamayı düşündünüzmü ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bunu her erkek yapamaz cesaret işi helal olsun denir. hemde eve gidip .. kıza karşı çok değer verdiğini ailesiyle ilgilendiğini gösterir.

2ci sorudada bir arkadaşlık kaybedilmemek için çıkma diye birşey yoktur arkadaş arkadaştır zorunlu diye birşey kuralda yoktur

0|0
    0|0
  • 2 sorun olmıycak ıss yanı olmazz derım muhtemelende ark bıter mecburenn 1ye gelıncee o candır cann hee bu sensenn bzm laflara gore o ısı yapcaksan bu pekk etık olmuyoo:))

0|0
    0|0
    • ben annesine çiçek aldım gittim geçmiş olsun diledim :) şimdi kız arkadaşım ne düşünüyodur onu merak ettiğim için sordum :)) teşekkür ederim .

• oyy oyyy adam adamm :D

• :))

• Benim gözümde çok tatlı, düşünceli biri olur. Arkadaşlığını kaybetmemek için çıktım ama sevemedim sonu daha kötü oldu.

0|0
    0|0
  • 1.erkek arkadasın cok inceymis ama ben 2.cocuk hiç bir zaman en yakın erkek olmamamıs :(

0|0
    0|0
    • ama ben ıkıncı arkadası hıc begenmedım dıyecektım:D

• teşekkür ederim :)

• sorun degıl:)

• Annemle önce güzelce bir dedikodusunu yapalım da sonra düşünürüz bişiler :))

0|0
    0|0
    • muhakkan beni konuşuyolardır şuan o zaman :))

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...