Maya takvimi - kıyamet 21 Aralık. Neler düşünüyorsunuz?

Merhabalar. Konudada belirttiğim gibi sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kuran'da böyle birşey geçmiyor. Bende pek inanmıyorum. Ama doğa olayları beni şaşırtıyor. Neden diye sorarsanız

Dün gece saat 1 gibi, siğara yakmak için balkona çıktım. Yağmur ve fırtına vardı. O kadar siddetliydi ki, ama hava sımsıcaktı.

ve ayriyeten diğer yabancı ülkelerde bu sene artan tsunami,deprem vs gibi olayların artması.

Ayrıca 17 agustos 1999 deprem'inı yaşamış bir amcamız var. Deprem olmadan önce, bu 17 agustos'ta birşeyler olucak diye söylentiler çıkmış. Ve kimse kulak asmamış. Ve sonunda deprem olmuş .

Sizler neler düşünüyorsunuz? İyi yada kötü herkes bi fikrini yazabilirmi?

Güncellemeler:
Neden tepki veriyorsunuz anlamıyorum? Bilimsel olarak kanıtlanmış birşey. Kıyamet değil'de, bi takım olaylar meydana gelicek . ama ne ?
Ayrıca söyle birşeyde varmış . Eğer 21 aralık'ta kıyamet kopmazsa, yahudiler müslüman olucakmış. Çünkü inanacakları birşey kalmıyor. Onlar putlara vs tabıyorlardı. Yahudilerin müslüman olmaları gibi bi durumda,ne yaparsınız ne düşünürsünüz?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• biktim bu sacmaliktan biri uydurmus herkes bunu konusuyor ya..

0|0
    1|1
    • Neden saçmalık diyorsun ki? Bilimsel olarak kanıtlanmış birşey bu.

• Allahin bugün birsey yapmicagini nerden biliyorsun? Belki yapicak...

• Tamam kıyamet kopyacak. ama birşeyler olucak. deprem, lodos, vs gibi sorunlar. Bilimsel olarak kanıtlanmış.

• Mavi ışıklar falan duydum bende. Hologramlar yapacaklarmış. Gibi şeyler. Doğru olabilir mi bilemiyorum. İnsan denen mahluktan her şey beklenir. Foton kuşağına gireceğiz diyenlerde var buna hiç inanasım gelmiyor.

0|1
    0|0
    • O ne oluyor tam olarak paylaşırmısınız? Bilgilenelim.

• Mavi ışıklar Hologram vs herbirinden haberdar olmamızda enteresan.yoksa haberdar olmamızmı isteniyor.yoksa linkteki gibi olayın peşinde olanlar bizi uyarmaya çalışanlarda mı onların adamları.? amaç buysa reklamlarını güzel yapıyorlar.çok şükür illuminatiyle yatıp illuminatiyle kalkıyoruz artık.ondan sonrada sağa sola yorum yazanlar suçlu oluyor.anlayın artık birilerinin beyni iyice yıkanmış.

• bilemiyorum.

• 21 Aralık öldürür mü bilmem ama geyiği süründürdü. Ben inanmıyorum şahsen saçmalık

0|1
    0|0
    • Yani herkesin düşünce özgürlüğü var. saygı duymak gerekir.

• ''Allah cc. herşeyi bilendir''

0|1
    0|0
  • bitse de gitsek diye dusunuyom panpa.

0|1
    0|0
    • O derece bıktın yani.

• Nereye ? Mars,jupiter,merkür?

• tahtali koyu kastetmistim. olursem vatanimda olurum. cok seviyom dunyayi :(

• Geçen gece beni evde görseydin. Garez sanardın havadan şimşekten dolayı. Yalnız 21'inde en fazla lodos olur.

0|0
    0|0
    • Ya şimdi insanlar dalga geçiyor ama bu kanıtlanmış birşey. Uzay'a çıkabildiklerini veya başka birşey yapabildiklerine inanılıyor. Buna inanılmıyor. geçtiğimiz yani haziranda ben böyle sıcak görmedim. Yaklaşıyor git gide.

• senın dusunmedıgın br cok seyı dusunuyoruz arkadasla :D

• Yani kıyamet kopucagına bende inanmıyorum. ama birşeyler olucak yani. Boş langırtı değil . Büyük marmarma depremini 21 aralıkta bekliyorlarmış.

• mayalarmış...kim bunlar ya allahtan iyimi biliyorlar..inanmak şirke girer.

0|0
    0|0
    • Bilimsel olarak kanıtlanmış birşey. Kıyamet kopyacak ama, birşeyler olcuak .

• hiçbişey olmayacak...kim demiş hz mayamı demiş...nasa açıkladı bişey olmayacak..

• 21 aralık gelsede artık bitse şu eziyet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ilkleri yaşadığım bir dönemin içindeyim.kendimi hiç bu kadar uçlarda hissetmemiştim .kesinlikle değişiyorum.çok şey değişti.bende ve çevremde çok şey değişti.6 ncı hislerim tavan yaptı.okuyanlar bilir ; 21 aralığın ardından telepatik güçlere sahip olacağımız ,bir kısım insanlarında bu tarihe kadar bu süreci yaşayacağı söylenir.6.his dışında bi kaç metafizik deneyimde yaşadım. .çok uçuk değişimler olmasada Maya takvimi - kıyamet 21 Aralık itibariyle farklı bir döneme girdiğimize inanıyorum.ve endişeliyim..

0|1
    0|0
  • 21 aralıkta kıyamet kopmayacak korkmayın, aldığım ketçabın son kullanma tarihi 2013.. milleti kandırmayın mmk

2|0
    0|0
  • cehennemde görüşürüz evlat :)

1|0
    0|0
  • hiç mi ibret alınmaz ya Rab sen bize sabır ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...