Hamza Hamzaoğlu ile Galatasaray'ın Avrupa'da başarılı olabileceğini düşünenler var mı?

Adam nerde kazma oyuncu varsa onu takıma alıyor kadro çok iyi diyor sen daha Bursaya kalende 30 tane pozisyon verdin Avrupada rakipler bunları affeder? 32 yaşındaki Bilal le Clye gitmek sonra yıldız istememek nedir bu adam burayı Akhisar Falan mı zannediyor?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• yani açıkcası.. adamın mantalitesi zayıf gibime geliyor..
    Anadolu takimi ile Galatasaray farklı
    bilal kısa transferine anlam veremiyorum ancak oyuncu yetenekli ise oynayabilir
    Ancak furkan özcal ve yekta varken onalrdan neden faydalanmıyorlar
    anlamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hamza da kim

0|0
    0|0
  • Evet basarilolur bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu kadroyla 1 puanı zorla alır

0|0
    0|0
  • Hamza hoca bence başarılı bir teknik hoca. Takıma özgüveni veriyor ve takımdaki oyuncular sözünden çıkmıyor. Misal İsmail kartal gibi bir hoca olmuş olsa hiç şans vermezdim ama hamza hoca kesinlikle çok iyi bir hoca ve avrupada iyi bir başarı alacağından suphem yok

0|1
    0|0
    • Adam daha Emre ve Burak tan Trip yiyor nasıl söz geçirmektir bu

• Cahil olan sizleriniz biz fb taraftarı gibi stadda başkandan fırça yiyecek kadar koyun degiliz

• Sen malsin ben sana başka bir şey demiyorum.

• Bu ciktigi gruba gore degisir ama en az 3. Oluruz gibi geliyo bana.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|1
    0|0
  • Bilal kısa gs avrupada ve ligde maclar ard arda gelince kadro genisligi icin alınmıs bir oyuncu Bu sezon 6 gol 8 asist fenerdeki 1 2 oyuncu haric daha iyi oynadı hamza hamzaoglu gayet iyi bir hoca siz avrupada basarılı olunca anlarsınız.

0|1
    0|0
    • Avrupada karşındaki takımların forvet oyuncuları beceriksiz değil Stancu Son saniyede o golü atsa götürdüm ben sizi

• Penaltılar verilmeseydi fenerin 1 i bile simdiye kopardınız.

• Hayır olamayacak bu kadroyla. Süper ligde iyi oynamadı, diğer rakipleri kötü oynadığından şampiyon olduk.

0|1
    0|0
  • Şöyle bir şeyki FB ve Bjk'nin ahmaklığına ve Hakemlerin sayesinde şampiyon olabilen bir adam seneye ne yapacak çok merak ediyorum. Karşısında Beşiktaş'da Şenol Güneş var ve Fenerbahçe'de sağlam ataklar yapıyor şu sportif direktörleri çok sağlam

0|0
    0|1
    • Hakemler her maç gsnin penaltıdan vermedi saçmalama kesin

• Sen git bunu her hafta penaltı kullanan takımlara söyle BJK maçında dahi GS katledildi her maç penaltıdan verilmiyor

• Ne ilginçtir ki tüm takımlar bunu birbirleri için söylüyorlar. Tebrik ediyorum Gs'yi zoru başardı avrupada 4 leyip gelip çifte kupayla kapatarak ama bana göre tam bir şampiyon değil tüm seon göz önüne alındığında

• bir türk takımı şamp liginde en fazla çeyrek final oynar ondan öteye gidemez
    o yüzden çok fazla bişey beklemeyin

0|0
    0|0
  • Su galatasaray şu an bu durumdayda bu basarı hamza hocanındadır. Ama bu kadroyla yapılacak transferlerle cok zor kardesım uefaya gıdebılır belkı grup asamasında ama hanı basarıyı cıtayı yukseltelım dıye bır gırısımde bulunmuyorlar.

0|0
    0|0
  • İşin gerçeği bir Fatih terim değil takım iyi top oynamayı zor bu şekilde olursa gördük BJK maçında felan 3 pas yapamıyor takım bir kurgu plan yok ha maçı aldın o başka ama böyle olmaz zor yani

0|0
    0|0
  • Türk takımları için avrupada en büyük başarı çeyrek final olur bu gidişle bence

0|0
    0|0
  • alınacak oyunculara bağlı eğer bilal atıf şeyşu tarzı oyuncular alınıp başka alınmazsa sıkıntı büyük

0|0
    0|0
  • Takım forvet ve sol bek lazım. yoksa avrupada hüsran olur. selcuktan da bir b*k olmaz o yana pas yapsın geriye oynasın

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın

0|1
    0|0
  • Ben hamzayi sampiyon olurkende begenmiyodum zaten. gs icin yetersiz

0|0
    0|1
Yükleniyor...