Yarın 2 metrelik bir adamla kavga edeceğim kız mevzusu kesinlikle dayak yememeliyim. Taktik verir misiniz?

yarın 2 metrelik bir adamla kavga edicem kız mevzusu kesinlikle dayak yememeliyim.taktik verin biraz .kasıklara vur falan demeyin erkekçe dövmeliyim.nasıl olcaksa o.

Güncellemeler:
adam kalıplı ama banede kalıplıyım kaslıyım

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruyu getirip kızlarsoruyor sitesinde mi soruyosun? sen şimdiden dayağı yemişsin la. benim uzak doğu sporları hakkında bilgim var, işe yarar şeyler öğretebilirim ama sokak kavgalarında uygulayabilmen için en az 1-2 sene sürekli düzenli olarak çalışman gerekiyor ki reflekslerin güçlensin. sen en iyisi nerelere darbe aldığında daha az acı hissettiğini tespit et, siper olarak kullanırsın

0|1
    0|0
    • hacı yazın bende başlıcam muay thaiye zaten sık sık lazım oluyo.soru makara oldu biraz dayak yiyeceğim belli zaten :D.gülüyorum aptal aptal şuanda sinirim bozuldu.

• hacı ben normalde kavgalarımda burna sert bitane geçiriyorum yetiyo o.boksör bi çocuk bana yumruk çalıştırmıştı 2-3 hafta sert sayılır yumruklarım.burunla hallediyodum işi ama yarın yetmeyecek gibi .neyse cevabın için teşekkür ederim.

• önemli değil, eğer kız senin kız arkadaşın ise dayak tatlı da gelir, merak etme. umarım çözersin sorununu. ama benim anlamadığım şey neden 2 metrelik adama kafa tutuyorsun..

Kızlar Ne Diyor 6

• o sana doğru koşarken aniden eğil ve bacaklarının arasından geç adamın çok duygusal ):

dsjkgdhjk :D

3|0
    0|0
    • nasıl yapçam onu bende 180 im sığmam D:

• pipisine kafa at. zaten kafan anca oraya yetişir.

1|0
    2|2
    • 180im ben cüce yaptın beni :D.pipiyle işim olmaz pipiyle kızların işi olur.

• Erkekliğin %90'ı kaçmakmış.

0|1
    0|0
    • yok dayak yerim daha iyi şimdiden mal mal gülmeye başladım zaten piskolojim bozuldu.

• Herdaim70cl arkadasla ilgilen lütfen :)

0|0
    0|0
  • boyundan büyük işe kalkışmasaydın keşke.. :/

0|0
    0|0
  • kiz için kavga mi peh;p neyse adam büyükse mideye push kick çeneye aparkat, kulağa kroşe,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• uzun boyluların en zayıf noktaları bel kısımlarıdır...mesafeni korumaya çalış kesinlikle yakına girme...hangi elini kullanıyorsan o yöne doğru pozisyon al ve refleklerine güveniyorsan raknibin ilk hamlesini bekle..büyük bir ihtimalle sana yaklaşmayı yapışmayı deneyecek veya tekme atmayı ve...haraketi sezdiğin anda vucut ağırlığın yani kullandığın güçlü olan elin hangisi ise çene ucuna tam güçle vurman etkili bir vuruş ise oracıkta biter...ama rakip hala ayaktaysa aynı bölgeye seri bir şekilde lü ve ya beşli kombo ile işi yine bitirebilirsin

vucudun 5 tehlikeli bolgesi vardir. şakak, cene ucu, kalbin altindaki hava boşlugu, karaciger ve dalak ve erkeklerde taşşak:)

0|1
    0|0
  • bak ilk hamle senden gelicek yüzüne yandan yumruk savurucaksın sonrada karnına yumruk tekme onu yıkıcaksın rahat ol sakın kaçma dayak yesende kaçma

0|0
    0|0

• 0|0
    0|0
  • 2.000 liraya halı gibi seriyim yere onu :))

0|0
    0|0
  • kız için kavga etmemeyi düşünemediğin gibi böle bi adamlada kavga etmemeyi düşünemiyosun bişiler ya sende eksik ya bizde fazla :D

0|0
    0|0
  • şimdiden geçmiş olsun bide kalıplıysa nereye kaçacağına karar ver zayıfsa ihtimal olabilir yere filan düşerse tabi :)

0|0
    0|0
    • kalıplı.ama bende kalıplıyım

• hacı güçlüyümde boyu çok uzunya o korkutyo biraz ben ondan fazla kaslıyımdır onda göbek falan var ayı gibi işte.

• bakarsın olur olmadı topuklarsın ya :D

• boyu uzun olsa ne olacak gardını al döversin biraz gücün varsa tabi

0|0
    0|0
  • Gardını al, sağ adımla karaciğerine çalış. Madem boy sorunu var bunu bu şekilde halledebilirsin. Hea darbe alabilirsin ama karşındakine istikrarlı bir şekilde atak yaparsan zaten hisleri yenilgeye uğrayacaktır.

1|0
    0|0
  • Taktik şu acı yok:) Alt takımlara çalışmanda fayda var. Ayrıca erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır geriye kalan birlik kısım ise kaçanı kovalamaktır buna göre hesabını yap:)

0|0
    0|0
  • Bide taktikle olmaz dostum , gelin evden çıkmış ya nasip demiş, yarın nasibinde nekadar dayak varsa onu yicen :)

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal dayak yersin ama yinede söyleyelim, boşluğuna sağlam indir o an nefesi kesilir zaten fırsat bu fırsat diyip gerisini getirmeye bak yoksa sonun kötü olur :)

0|0
    0|0
  • kız uğruna ... cen değer mi ?

0|1
    0|0
  • ne ilkel olaylar, kaptan mağara adamı kafasına taş at, peh

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun şimdiden panpa. hangi hastanede tedavi görmeyi düşünüyon?

0|0
    0|0
  • dayak yediğinde seni bırakacak cinslerdense boşver kavga etme değilsede kaburgalara çalış

0|0
    0|0
  • Kasların savaşı yakında sinemalarda (degil) :)

0|0
    0|0
  • dayak yemeyeceksen kaçacaksın kaçanın anası ağlamaz

0|0
    0|0
  • nakavt etmek için direk hayalarına tekmeyı bas :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...