Siz olsaydınız onla iyi davranırdınız yoksa kötü mü ?

bir yakın arkadaşım var evli bana ilane aşk etdı bende hep ona karısıyla konuşumasını ve onu anlamasını derım ona onu çok sevdiğimi soyledım ama şu demek değil ki onunla bir aşk yaşayacağam , onu arkadaşca çoooook seviyorum benden 8 yaş büyük ona saygım sevgim sonsuz , ondan uzak dur dersiniz belki ama bu mumkun değil çunku ondan muzik dersı alıyorum ve en ıyı hoca da o . ben ona zaman vermek istiyorum , şoyle düşünüyorum ki belkı zamanla bu sevdadan vazgeçer . siz nasıl düşünüyorsunuz ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir zaman senden vaz geçmeyeyecektir ve amacıda sevgi falan degildir bence uzak durman en mantıklı olan seçenektir evet en iyi müzik hocası olabilir ama kimse vazgeçinilmez degildir öncelikle senin ne istedigin önemlidir bu konumda kafanın karışık oldugunu görüyorum ki karışık olmasa ondan çoktan uzaklaşmış olman gerekirdi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vazgecmez. cunki vazgecmemesini saglıyorsun. senin tavrun belirleyicidir.

1|0
    0|0
  • zaman mıs mekanmıs fark etmez bır aılenın mutlulugu soz konusu ben en ıyı hoca yoktur en ıyı ogrencı vardır bır ogretmen bır ogrencıye werebılecegı aynıdır ama ogrencının ogrenmesı farklıdır neyse uzak durma aıle senın yuzunden dgılsın -1 dgıl -1000 verın fıkrım degısmıyecweek :)))

1|0
    0|0
  • zaman ver tabi ama beraberken zaman vermiş olmuyorsun.her halukarda görüşmemen tek çare

0|0
    0|0
  • sende ona boş değilsin

ikinci eşi olarak seninle evlensin

ilk eşinin senden haberi olsun

0|0
    0|0
  • ondan daha iyi hocalar da olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • hayır en ıyısı malesef mı desem ...

• aha iste adamın eşiyle ilişkisini yargılamaya başlamışsın bile, bundan sonraki savunma mekanizman da şu olacak: "karısı kadın olsa bana ilgi duymazdı, demek ki gerçek aşkı bende tattı, kadın dediğin benim gibi olur" bu belirtileri yaşamaya başladıysan artık senin için yapacak bir şey yok, ama şunu da unutma ki, bugun karısını aldatan yarın seni aldatır, huylu huyundan vazgeçmez ve hiçbir günah bedeli ödenmeden yanına kar kalmaz

• yapma nolur tamam ben cevabimi aldim yarin dan itibaren dersden de ondan da iliskimi keserim

offffffffffff ben neyapmishim ya ondan ilk bashdan uzak olmaliydim zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• bu iğrenç sapıkla arkadaşlığını kesmelisin

0|0
    0|1
    • bence sen adamın ilgisinden besleniyorsun-yol yakınken bu histerik duygulardan arınmanı öneririm-yoksa bu yolun sonu yol değil, yarın bir gün bir bakarsın yuva dağıtmaktan zevk alan, özgüvenini başka kadınların elinden erkek çalarak tatmin eden birisi olur çıkarsın

• allah korusun bu nasil bi soz yyaaaaaa . ne yuva dağıtmasi oooffffffffff . aslinda hepiniz haklisiniz

• Kendini kandırma, vazgeçmez o sevdadan. Sen kabul edersin ancak.

0|0
    0|0
    • ben kabul etmem tabi ki ama senin dediğin gibi de vazgeçdiğini sanmiyorum ...

Yükleniyor...