Kapat

Squatla gerçekten kalçam büyürmü?

Arkadaşlar kalçam çok küçük düz şekilli top gibi düzgün ama küçük olduğu için hiç bir anlamı yok herkes takmış squat denen harekete gerçekten o hareketle büyürmü boyum 161 kilom 52 lütfen yardımcı olun sporcu arkadaşlar nasıl büyür bu kalçalar saçma sapan yorum yapmayın rica ediyorum sizden lütfen yardımmm şimdiden teşekkürler canlarımm 😘😘😘

Güncellemeler:
Yaşım 18

0|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• Siz kızlarda bilmem büyür mü küçülür mü ancak benim önceden kücücük kalcam vardı :D Squat çalıştım ayvan gada oldu be :S

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Bol bol protein de al

0|0
    0|0
    • Evet birde karbonhidrat almaliyim galiba

• Bize faydası olmayan kalçanın taa.. :))

0|0
    0|0
    • Nasıl yani anlamadım abi 😊

• Evet nöbet.. Başka zaman anlatırım. :)

• Peki 😊

• Evet büyür gerçekten hemde

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürede abi ve nasıl yapmalıyım yani hiç bir fikrim yok 😢

• Iyi eğlenceler, sorun yok :)

• Sizede 😊

• nabıcan büyütüp. koca gtlu nuriye derler sona kücültemezsin bide :D bence yuvarlak olsunda ufak olsun yeter.

0|0
    0|0
    • Ama biraz daha dolgun olmalı abi yani çok minnak şekli çok güzel azıcıkta büyüse kalkıkta kalçam minim olmasona ragmen dolgunlassa süper olurda şimdide kurugot diyorlar kocagot daha iyi en azindan 😄

• Evet çalış bol bol.

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürede büyüyebilir abi yani bide nasıl yapıcam hiç bilmiyorum nasıl beslenmeliyim falan 😢

• kiloda sıkıntı yok gibi

• Yok ya olması gerektiği gibi zaten vücut hatlarım yerli yerinde düzgün yani ama kalçam yok yani o olsa süper olurumda yok maalesef 😢😢

• Karpuz yata yata kalça squatla büyür cancan.

0|0
    0|0
    • Abi nasıl yapmalıyım lütfen yardımcı ol nekadar sürede büyür ve squat sadece sıkılastırır fediler ben büyümesini istiyorum 😢

• Uzmanından bilgi al ben bu konuda uzman değilim cancan.

• Peki ozman yinede teşekkürler cancan gece gece rahatsizlik verdim 😊

• Görmek lazım

0|0
    0|0
    • Abi şeklli düzgü fakat küçük olduğu için şeklininbir anlamı kalmıyor top gibi büyük değil ama neyapıcam ben 😢

• Abi deme lazım olur

• görmedıgım sey hakkında yorum yapamam :*

0|0
    0|0
    • Abi ya güzel yani şekille ama minnak bişey top gibi ama büyük olmadığı için anlamı kalmıyor 18 yasindayim 😢

• görebılme huyum var benım tahmın edıyorum sana bı tavsıye verımmı don gıyme ve kalça dansı yapmasını öğren ıyı olur :*

• Büyümüyo la. sadece dikleşip sıkılaşıyo.

0|0
    0|0
    • Hadi ya off ama jen selter falan sporla demisti abi yani kafam cok karisti fitnessla buyur diyorlar sonra senin dedigin gibi diyorlar anlamadim valla 😢😢😢

• takma ya. sen yine de yap kilo alırsın filan şekillenir yani büyür nihayetinde spora devam yılma :D

• Haklısın azimli olmak şart 👍👍

• bence sen daha iyi bilirsin :) (neyin ne olduğunu) as

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum gerçekten yardimci olun abi kuru g*t diyorlar agliyorum bu yuzden 😢😢😢

• Ama herkes gibi bende aynaya baktığımda hos fiziği düzgün dolgun bir kiz gormek istiyorum özguvenim sifir bu nedenle sevgilimle ayrildigimizda bana kurugot o ne oyle senin gibi kizminolur gotun hic yok gibi laflar etti kac ay kendime gelemedim hala aklima geldiginde agliyorum ki şu an yine sinirlerim bozuld😢😢😢😢u

• bu sistemin böyle çocukları olur işte ne bekliyon ki...
      üzülme l*n

• bir çaksam kocaman ederim 😚😚

0|0
    0|0
    • Kendi ailenizdeki bir bayana aynı sekilde itham edilse hoşunuza gidermo bayım terbiyenizi bozmayim ahlakli olun rica ediyorum sizden 👍

• Yok yani bir fikir verdim leydim dkkdkdld

• İste onu diyorum bu fikri afedersiniz ananiza baciniza ablaniza kardesinize sülalenizdeki kizlara verseler tepkiniz ne olur siz söyleyin lütfen yapmayın sizinde aileniz var eden bulur unutmayın

• Sıkı çalışırsan çok sekssi olursun gerçekten faydalı

0|0
    0|0
    • Faydalidirda buyurmu ki abi ya

• Size birşey sorabilirmiyim acaba

• Benim yerimde ailenizden bir kız olsaydı ne yapardiniz dicektimde sustunuz bencede konusmayin 👍👍

• gööööt büyütmenin farklı yollarıda var :D

0|0
    0|0
    • Lütfen terbiyesiz birşey söylemeyin abi hiç değilse kendi ailenizdeki kızları düşünün burada onlardan biride olabilir diymi

• botoks yaptır ozaman ne deyim:D

• Düşünüyorum valla artık onuda 😄

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...