Erkeklerin daha çok cevaplamasını istiyorum.

sayfanın değerlı erkeklerı bırı varşöyle bız 2 aydır tanışıorum 1 ay öncesınde bız bıldığınız sevgılı gıbıyız ama yalnızken başkaları yanımızda olunca bıraz suskun gıbı 2mızde öyle oluyoruz gerçı pek konuşmuyoruz gülmüyoruz ama o konuşsa ben konuşucam yanıçözemedım nıye böyle davrandığını böyle davrandığı ıçın bende bıraz gerı çekıyorum kendımı sınır oluyorum çünkü mesaj atmıyorum bışey yapmıoyurm bu sefer oda mesaj atmamaya başladı napsamkııı

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen cek bakalım kendini sonuc ne olcak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşım diyorum ki ikinizde de özgüven eksikliği mevcut.Korkak davranmayın.sonra ikinizde birini baska biri gelir ve kapar.olan size olur.Cesaret lazım.Açıkça söyleyin kız erkek farketmez.Aksi takdirde bırak mesajlasmayı uzaktan el sallarsınız birbirnize.

0|0
    0|0
    • ben ondan beklıyorum yanı yolda gıderken pat dıye koluna gırmek bana göredeğıl ondan beklıyorum bazı şeylerı e normalıde budur bence erkek daha gırışken olmalıdır dıye düşüünüyorum

• Artık devir değişti o eskide kaldı.Ben diyorum eger atak senden gelmesse olmaz ve sıcaklığınızı cabuk kaybedersiniz.Tam soğutmadan elini cabuk tut

• Başkalarından kastın senin arkadaş çevrense doğal bi durum. Ortak arkadaş çevresiyse pek normal olduğu söylenemez. 1 ay uzun bi süre sayılmaz zamanla değişebilir. İlgili olursam durum düzelir deyipte sürekli mesaj ve telefonlarla bunaltma pek bi yararı olmaz..

0|0
    0|0
    • ortak arkadaşların yanında tuhaf olan 2mızde kasılıyoruz onların yanında yalnız daha rahat hareketlerımız gülmekten ağlıoruz resmen ama başkaları olunca bı anda sankı yenı tanışıyo gıbıyız ama hakkını yıyememkı hep yanımda durur umursamaz tavırları yok

• Vuu girişe cümlesine bak.. Tam bir salon kadını..

link

0|0
    0|0
  • başkalarının yanında çekiniyo olabilir utanıyo olabilir. senden değil ama o durum bazen bendede oluyo da tarfi edemiycem. mesaj işini bilemem ama çözemedim :)

0|0
    0|0
  • utangaclık belirtisi gibi geldi bana cözümü vardır muhakkak önce çözüm arayın

0|0
    0|0
    • konuyu nasılaçabılırımkı pekı üstüne gıtmekte ıstemıyorum ;/

• seni tam anlamıyla istemiyor.

0|0
    0|0
  • yazdığım yazı geldi mi gelmediyse tekrar göndereyim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...