Nasıl bir kadın ilişki yaşamak için daha rahat gelir size?

diyelim biriyle tanıştınız... ve bu kadına evlilk hakkında düşüncesini sordunuz... kadının soğuk bakmadığını belli etmesimi daha doğrudur yoksa tam tersi düşündüğünü gösteren kadınlar mı ilişki yaşamak için daha rahat gelir size?

yani tek gecelik ve sadece cinselliğin olduğu ilişki değil gerçeten paylaşım olan doğru dürüst bi ilişki için...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• adamın kafasında ne var ondan emin olmak lazım. bide içinden ne geciyosa onu söyle onun hoşuna gitsin diye ugraşırsan kendin olamassınki.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• böyle planlı bir hareket ve davranış yapmaktansa içinden geldiği gibi davranman cok daha yerinde olur. hayatının aşkı ile karşılaştığında en azından durust sekilde baslamıs olursun. sen icinden geldigi gibi davran eger karsındaki seni bu yuzden begenmemisse veya amacı farklıysa bu onun pismanligi olsun. senin kaybın degil.

0|0
    0|0
  • Bir çok kadın uzun ilişki ister. Pek azı kısa ilişki ister.

bir çok erkek kısa ilişki ister. pek azı uzun ilişki ister.

Yaşla orantılı.

0|1
    0|0
    • Boşuna guru olmamışsın master. Reverans.

• Sagol kardeş. Dogru olanları yazmaya calışıyorum. Kendime göre tabi. katılman güzel. Teşekkür.

• huzur guven sadakat saygı durustluk varsa..yasanan ask ve askla yasanan bıseyler guzeldır..bı tek bu sekılde paylasımı olan durust bır ılıskı yasanır..BENCE.saygılarla

1|0
    0|0
  • bana tek gecelik 1 dakkalık zevk veren değil ömrümü ona güvenerek ve hayatımın sonuna kadarki bütün geceleri benimle olan kız benim basımın tacıdır..

1|0
    0|0
  • ilk şık daha doğru

0|0
    0|0
  • Sadece dürüstçe cevap ver,bu kadar.

0|0
    0|0
  • evliliye sicak bakan tabiki de, kizin tutumuna da cok bagili, eskiden ne yapmis ne etmis, vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...