Sevgilim ilgisiz, benden uzaklaştığını hissediyorum

8-9 aylık bir ilişkim var, aramıza girenler oldu birçok şey atlattık beraber. Sevgilimin sevgisinden eminim, ancak son 1 haftadır ilgisiz ve soğuk davranıyor. Mesajlaşmalarımız azaldı, ilgilenmiyor merak etmiyor, ufak tefek sevgi sözcükleri (aşkım,sevgilim vb.) bile kullanmıyor, sorduğum şeylere net cevaplar alamıyorum, uzun zamandır sevdiğini söylemiyor ben söylediğimde geçiştiriyor. Canının sıkkın olduğunu, ailevi nedenlerden dolayı moralinin bozuk olduğunu söyledi ama benimle ne olduğunu paylaşmıyor. Benden uzaklaşıyor. Ne olduğunu sorup üstelediğimde kızıyor. Ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 8-9 ayda cok sey atlatmış olabilirsiniz. Ama görünüyor ki atlatamadıgınız daha büyük seyler varmış. Sana acılmadıktan sonra paylaşmadıktan sonra nasıl bir ilişki ki bu. O atana kadar sen de mesaj atma. Ne problemi olursa olsun sen hayatının merkezindeysen senle paylaşmalı. ilişkiyi etkileyecegini düşünüyorsa bilemem.sürekli neyin var deme.

1|0
    0|0
    • neyin var dedikçe tersliyo zaten, eskiden daha çok o ilgilenirdi 2-3 saat mesaj atmasam unutuldum mu diye şirinlikler yapardı. şimdi saatler geçiyo mesaj atmıyo, mesajlarıma geç cevap veriyo. ben üzerine düştükçe o uzaklaşıyo

• Dene bunları bakalım ne olacak

• peki, teşekkürleerr

Erkekler Ne Diyor 1

• ilgilenme uzun bir süre mesaj atma merak etsin bir süre buluşmayın özlesin o zaman tersine dönecek emin ol

1|0
    0|0
    • kendimi geri mi çekmeliyim?

• evet o senin ondan vazgeçmeyeceğini anlamış soğumuş yani senden ilgilenme bir süre özlesin sensizliği tatsın değerini anlasın yani mesaj falan atarsa geç cevap ver bide şüphelensin

• evet ondan vazgeçemeyeceğimin, onsuz yapamayacağımın farkında. çok rahat o yüzden. hep alttan alıyorum hatta kavga bile etmeyelim diye. bensizliği mi yaşatmalıyım?

Kızlar Ne Diyor 2

• moralini bozmak istemem ama bu aşamaya geldikten sonra yapçak bir şeyin yok.ben de yaşadım...bence yapman gereken tek şey onun üzerine gitmemek.

0|0
    0|0
    • peki sonra?

• hala ayrı mısınız?

• evet ayrıldı benden ve hala ayrıyız...

• her zaman ailevi problemleri vardır zaten hep böyledir bu.pislikler

1|0
    0|0
    • ne yapmalıyım?

• o napıyosa sende aynısını yap.ailemle tartştamamı diyo sende tartştm de.mesaj atmıyomu snde atma.telefonu uzak tut kendinden.bi sarsılsn kendine gelsin.benimkide böylydi adam ettim.kendini merak ettirceksin canım olay bu

• yani dişe diş kana kan :D denerim, senin yaptıkların işe yaradı mı? neler yaptın nasıl yola getirdin?

Yükleniyor...