İddaa oynayıp da adam gibi bir şeyler kazanan var mı?

Benim merak ettiğim bu oyunu oynayıpta adam gibi birşeyler kazanan varmı? Özellikle erkekler baya bilir bu işleri. Az yada çok kazandıkları paranın miktarını yazarlarsa sevinirim. Bende oynamayı düşünüyorum. Futbol bilgime güveniyorum. Ama bunu merak ediyorum. Şimdiden herkese teşekkürler :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• oyna bilgi gerekli ama şans faktörüde önemli hatta bilgiden daha çok şans önemlii ...ben çok fazla tutturamıyorum zatan 50- 100 lira veren maçları oynamam keyf almak için oyna ozaman hem eğlenir hem kazanırsın ha yok ben zengin olacam dersen kıçındaki dona kadar iddaya yatırırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ufak oyna oynayacaksan. büyük oynama yakma kendini.

0|0
    0|0
  • kumarda her zaman kasa kazanır iddaa oynayanlar sadece paralarıyla kendılerıne heyecan stın alıyorlar o kadar bende oynadım cok sıkıcı zamanlardı kazandım kaybettım ama totalde asla karda olamazsın oyle olsa zaten kumar veya bahıs sırketlerı zengın olmazdı bızler olurduk

0|0
    0|0
  • mantıklı oynarsan faydası oluyor insanın cep harçlığı çıkıyor mesela 5 tl yatırıyor 50 tl alıyor ama bunu her hafta yapmak yerine 6-7 ayda bir keyif için yapmak en mantıklısı bazı insanlar kendini kontrol edemiyor hergün bir kupon yapıyor bir anlamı kalmıyor anlıcağın

0|0
    0|1
    • haklısın öyle zengin olmak falan değil amacım harçlık :)

• tuttur.comda kaç para verip vermiceğinin hesaplamasını yapabilirsin çok aşırıya kaçmadığı sürece iyi oluyor insanın işine yarıyor yani

• valla 2 tl ye 10 tl yeterli bence fazlasında gozum yok 2 lira veririm 8 tl kar. millet 10 lira için saatlerce calısıyor.. fazlasında gozum yok.. Allaha şükür parayada ihtiyacım yok spor olsun diye :D

0|0
    0|0
  • şöyle tarıf edıyım ıddaya verdıgın paradan fazlasını yıyemezsın örn) adam adam hergun 20 30 lıralık oynuyo ayda 1 kerek bı 200 lıra alıo sevınıyo olay budur ıdda çakal işdir :D tabi bide şans

0|0
    0|0
  • be bı ara oynardım ama artık bıraktım kumar zaten kımseyede faydası yok alın terınden bakası yalan hem senın kız halınle ne ısın var iddayla git soğan doğra kız

0|0
    0|0
  • çok kazandım ama nereye gidiyor anlayamıyorsun.tek devreden 486.340 tl kaybetim

0|0
    0|0
  • 5 000 TL kazandım.Sonra bıraktım oynamayı.

0|0
    0|0
  • Oynama yeğenim 25 milyar kaybettim toplamda.

0|0
    0|0
  • sen benim arkdslık isteğimi kabul ette ben sana maç oldukça kupon yaparım baya ballıyımdır :D

0|0
    0|1
  • eskiden kazandırıyordu ama şimdi kazandırmıyor .

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...