Kızların iç çamaşır tercihleri onların karakterlerini mi gösteriyor?

kızların iç çamaşır tercihleri onların karakterlerinimi gösteriyor kızda hangi tarz çamaşırı tercih edersiniz

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• sarı hariç her renk...

dantelli ve parlak...

fiziği güzel ve ölçüleri şüperse (yani tam ise) ne isterse giysin hatta süper tanga yada kilot (kusura bakmayın maksadım vurgu) giysin yakışır. Ve karaktersize bile karakter verir. Yani karakterini asla anlayamazsın :)

0|0
    0|0
  • Dondan karakter analizi :) yeni olsa gerek :)

Benim bir bayanda tercihim iç çamaşırı kullanmaması =D

0|0
    0|0
  • boyle sorular sorup ortamı germe :)herkesı bı heyecan bastı bak yanlıs yollardasın gızlı:)

0|0
    0|0
  • bir kızların donunu incelemediğimiz eksikti.Pazardan alıyorlar işte 3 liracıdan.Beyaz dantelli v.s.Cuma,çarşamba pazarı ya da kadıköyden.Nerden biliyorum küçükken bende kadın donu satıyordum şaka yaptım gülmeyin

0|0
    0|0
  • bana göre kişiliklerini göstermiyor..

sadece sevgilim olsaydı eğer değişik iç çamaşır giyebilmesini ve ilişkiyi değişik heyecanlarla sıcak tutabilmesini isterdimm

0|0
    0|0
  • siyah..sade ve klasik..abartılı danteller ve babydoll mudur neyse çok iğrenç yaa..bi de sexy sanıyolar yaa.ıyykk

0|0
    0|0
  • ne alakası var iç çamaşırla karakterin şimdı kız jartiyer giyse yada tanga motormu olmuş oluyo ne bu hurafe inançlar

0|0
    0|0
  • siyah hoş olur sanırım hep ilgimi çekmiştir :)

0|0
    0|0
  • Alakası yok karakterle felan hiç iç çamaşırına felan dikkat etmem

0|0
    0|0
  • karakterlerini göstermemek için üretilmedi onlar...kutsal yerleri kapatmak için üretildi...

0|0
    0|0
  • nasıl tek çeşit yokmu ? dantelli

0|0
    0|0
  • beyaz don giyenlerinden adriana lima olsa tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • bu soruyu gizli olmadan soracak kadar cesaretin olmayısı cok kötü arkadasım

0|0
    0|0
  • nerden bilelım kızların iç çamasırlarını mı inceliyorum

0|0
    0|0
  • yani kırmızı giyiyor ise hot baby olur

0|0
    0|0
  • bılmem sana sormak lazım konuyu braz daha acar mısın ne tur camasırlar gıyersn mesela;))

0|0
    0|0
  • Renk olarak Red-Pink tercihlerim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kızların iç çamasırları tercihlerini bilmem ama erkeklerin sevgililerine aldıkları iç çamasırları oların zevkini gayet ii gösteriyo :dD

0|0
    0|0
  • karakterini göstermiyor seksteki rolü hakkında ipucu verir o kadar.

mesela pudra rengi iç çamaşırı tercih edenler oldukça azgındır.bilginiz olsun.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum iç çamaşırı zevklerime bakarsan benim ne olmam lazım kimbilir

0|1
    0|0
  • ten rengi hariç her renkten var :) kısaca bende çamaşır hastalığı var :))))

0|0
    0|0
  • ne alaka.

0|0
    0|0
  • Tabii,ben mesela turuncu giyerim,çok fanteziliyim<3 smfdlsfsldföajd tövbe yha

0|0
    0|0
  • Yok valla dolabımda ne varsa onu giyiyorum annemin karakterini gösteriyo olabilir eee bu da benim sorunum değil :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...