Spor diye vücut geliştirmeye gitmek nedir?

Öncelikle şunu belirteyim. Birkaç sene öncesine kadar Genç milli takım basketbol takımına kadar yükseldim.
2 senedir de tenis oynuyorum.

Maalesef ülkemizde '' spor ''un kelime anlamı, kendine 2 dar beden pembe t-shirtleri giyip, kas gösterimi yapmak. Üzülüyorum, çok üzülüyorum. En başta spor dediğiniz şeyin içerisinde zeka olmalıdır. Merak ediyorum, siz o ağırlıkların altında anırırken, hangi zekanızı kullanıyorsunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemizde zaten spor yapma oranı çok düşük spor salonunda gidip ağırlık çalışan insanları neden aşağılıyorsun ve neden bu spora başlıyacak olanların aklını çeliyorsun. Ayrıca vucut geliştirme sporu sadece ağırlık kaldırmak değil ayrıca doğru beslenmektir insanlara doğru beslenmeyi ve kaslarını çalıştırmayı öğreten bir sporu nasıl kötülersin. Ayrıca kaldıki bu sporun bir sürü faydaları vardır elbette her spor dalı olduğu gibi. Bu spordada zeka kullanılır hareketleri doğru formunda yapmak gibi mesela. Sen nasıl sporcusunki bu spora gönül verenlere ve spora dil uzatıyorsun buradaki amaç ne onu çözemedim. Ayrıca millet eğitimi için zekasını kullanmıyor açıp bir tarihini okumaktan dinini araştırmaktan aciz sen kalkmışsın sporda zeka kullanmak gibi saçma düşünceyi sunuyorsun yazık.

0|0
    0|0
    • Bak bak Ak partili konuştu. Senin eğitimin gördüğün kadar ben okulumdan başarı bursu alıyorum aslan parçası seni. Tarihin senin olsun, benim Atam Atatürktür. Fatih Sultan Mehmet değil

• Yazdıklarımın arasında bir küfür, tehdit yok. Fakat kime bulaştığından haberin yok. Yakın zamanda görüşeceğiz güzel kardeşim, çıkacağım karşına merak etme. Bileğime, gücüme, SAHTE erkekliğime değil, başarılarıma, bilgime, erkekliğime güvenerek çıkacağım.

• Vay be bir küfüre adam harcıyacaksınız bravo sana.

Kızlar Ne Diyor 1

• Pembe tişört ne alaka şimdi onu anlamadım gayette yakısan erkekler var yani sana yakısmıyodur okey de çağatay ulusoy bile pembenin her tonunu "o vücutla" giyen biri düşün istersen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vücut geliştirmek de bir spordurr herseyden önce psikolojik olarak insanın kendini zihinde ve kuvvetli hissetmesini sağlar. Dış görünüşe cok sey katar Birkere fitness yapan birisi dengeli beslenmek zorunda bu da demek oluyor ki sağlıklı bir insan...

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben futbol oynuyorum bir Kulüpte ayrıca fitness yapıyorum Direnç artırıyo kuvvet artırıyo yani Yemeğin tuzu gibi bunu gösteriş için yapanlar zaten bir b*k olmaz

0|0
    0|0
  • Millet fitnessla kas geliştirmiş zeka kullanmadan da zekanla anca ego kasmıssın be birader

0|0
    0|0
  • sen basketbol oynarken anırmak yerine it gibi çeniliyon mu?

0|0
    0|0
  • Satranç bir spormu oluyor o zaman zeka kullanmak gerekiyorsa illaki

0|0
    0|0
    • Evet, satranç bir spordur. İİBF tarafından vücut geliştirmenin bir spor olmadığı açıklanmışır. Ek olarak, satrancında bir spor. Cahil cühela seni

• Herşeye muhalefetsin * birazda kendi zekanın sorgula o kadar beynin varsa

Yükleniyor...