Göbeğimde ve belimin 2 yanında çatlaklar var lütfen yardım edin veya yorum yazın.

Bu sene fast fooddan dolayı baya bir kilo aldım. Aslında çok kilolu değilim ama normal halime göre aldım ve 1 sene gibi kısa bir sürede aldığım için göbeğimde ve belimin 2 yanında baya bi çatlaklar çıktı. Kırmızı mor arası renkteler. Belimdekiler biraz daha beyaz-sarı ya yakın..

Aşırı moralim bozuk sırf onun yüzünden denize girmedim. Tamam biraz zayıflamam da lazım ama yine de hiçbir zaman gitmeyecek olmaları... Ne bileyim ne sorcağımı da bilmiyorum ama siz olsanız ne düşünürdünüz veya ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım dikkat et kendine, obezite çağımızın hastalığı ve oranı da gittikçe artıyor, şimdi 0-30 yaş arası insanlara bakıyorum ciddi şekilde kilolular, hep bunlar fast fooddan,düzensiz beslenmeden, hormonlu gıdalardan kaynaklanıo...çözüm olarak öncelikle fast food yerine meyve ve salata yemeye çalış. Olmuyorsa da sularını iç, zorlanmazsın, beslenmenin dışında yüzmeye ve dansa başla, obezite diye bişey kalmaz. Ama gerçekten ciddi bi sorun, resmen güzel kız kalmicak yakında, hepsi obez olcak diye korkuyorum =)

0|0
    0|0
    • yok abicim aslında çok kilolu değilim ama zayıfken bi anda alınca bu tür sorunum çıktı..ama sende haklısın dikkat etmemiz gerekiyor..

Kızlar Ne Diyor 2

• deri yırtılması onlar hızlı ve çok kilo alındığında olur kilo verdiğinde ortaya çıkar biliyorum pek hoş bir görüntü değil

ama rejim ve spor yaparak karın kasları düzenleyebilirsin erkeksin güzel kas yaparsan emin ol onlar hiç dikkat bile çekmiycekler ,eskı formundan biraz daha zayıfladığında renkleri solar zaten

0|0
    0|0
    • yani önümde 1 sene var..göbeği eritip biraz düze çıkarsam:) renkleri solarmı diyosun..kırmızı olunca baya bi moralimi bozuyolar..Aslında haklısın renkleri gidip bide karın kası yaparsam sence belli olmazmı?

• yani evet karın kası biraz hayal gibi ona çok kasmak lazım hakkaten..Kuzey güney in setine gidip sorsakmı acaba:P

yani kilo verince pek belli olmaz hem karın düzleştiğinden hemde rengi solduğundan diosn ölemi:)

• dızıyı ızlemıyorum ama ısmını duydum:)

evet hafıfler hele byaz tenlıysen çok hafıf gorunuyor dert etme bu kadar

• bende aynı dertten muzdaripim malesef benimde göğüs bölgemde var ve beyaz renkte bende önceden çok takardım kafama artık alıştım ve varsa bir çözümü denemek isterim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kilolar kayanaklanıyor hep bende de aynı durum var omurga eğrilmesi bel ağrısı yapıyor kiloda var

0|0
    0|0
  • ah bu kilolar ah...

0|0
    0|0
  • Cilt hekimine git ama o kadar önemli birşey olduğunu düşünmüyorum ama alerjik birşeyde olabilir.

0|0
    0|0
    • yok ya bildiğin çatlak..

• Doktorsitesi.com diye bir site var oradaki ilgili hekimlere sor soruyu sana daha ayrıntılı cevaplar verirler.

link Bu linkten girebilirsin.

• teşekkür ederim dostum

Yükleniyor...