İnternetten tanıştığınız birinin teklifini kabul eder misiniz?

internette tanıştığınız .1 senedir de konuştuğunuz kişiyi yavaş yavaş tanımaya başlamışsınzdir onunla fikirlernizin eşdeğer olduğunu anladınız ve ansızın size teklif etti fakat daha onu hiç görmedinz sadece fotoğraflardan tanıyorsunuz kabul eder misinz ? bu durumda ne yaparsınz üstelik farklı şehirlerde yaşıyorsunuz ve fazla bir mesafe yok

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• önce biraz görüşüp tanışmak gerek. hayallerinde ki gibi birisi cıkmayabilir. resimlerdeki ile gercek arasında epeyce fark olur genelde..

0|0
    0|0
    • 1 senedır konusuyorz arkadasca

• 10 yıl da konussanız gercek yasamda hersey cok farklıdır. bunu yasayınca anlarsın. burda ne soylesek bos.

Erkekler Ne Diyor 5

• kendi şehrine davet et

deplasmana gitme:D

0|0
    0|0
  • bunu üçüncü sayfada bi kaç kere okumuştum ... :)

0|0
    0|0
  • yüz yüze görüş derim ben :(

0|0
    0|0
  • görüşmeden önce kabul etme

0|0
    0|0
  • hemen kabul ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence güveniyorsn ve tanıyabildiysen evet de çnkü illa aşk yanında olanlarda degldir bazen uzakda olanlar yanımazda olanlardan daha çk sever kıymet verir. hem ayda 1 defa bluşnca daha iyi arada özlem olan ilşkiler daha uzun sürüyor ve sadakat baglılık daha çok oluyr şimdiden mtluluklar (:

0|0
    0|0
  • internette insanlarla çok iyi anlaşabilirsin ama yüzyüze geldiğinizde tam tersi olabilir o yüzden teklifi kabul etmeden önce görüşmeye çalışılmalı bence .

1|0
    0|0
  • kabul etmem için bi görüşmem lazım bi elektrik olması lazım bence . yoksa kuru kuruya neden kabul ediyim

0|0
    0|0
  • bari camlaşsaydınız 1 yılda.yuhara.

0|0
    0|0
  • bi görüşün de sonra düşün ne yapman gerektiğini.

0|0
    0|0
  • ben sevgilime aynı şehirdeyken 1 hafta göremesem deli oluyorum boşver buluşmanız zor olur hiç aşık olma derim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...