Zayıflamak istiyorum, yardımcı olabilecek birileri var mı?

Geçen gün koşu aletini alcaktım ama çok pahalıydı bende egzersiz bisikleti almaya karar verdim. Tam emin değilim malesef. Benim bacaklarım kalın tamam kocaman değil ama yinede bir kalınlık var bide göbek ve kalçamı eritmeliyim. Zaten onlar erirken üst bedenimde erir. Sİzce egzersiz bisikletinin yararı olur mu? Tembel biriyimdir. Bu g*t göbeği tembelliğime borçluyum :D dışarı ık yürü falan demeyin uğraşamam :D evde yapılacak egzersizleri de denedim ama bir süreden onra zor geliyor. Neyse görüşleriniz bekliyorum :) Sizce koşu bandı mı yoksa egzersiz bisikleti mi zayıflatırken sıkılaştırır?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Crosstrainer al. Fazla zorlanmadan kalori yaktırıyor daha fazla kas aynı anda çalışıyor çünkü. Göbeği ve yan tarafları da calıştırıyor. Haftada 4 gün 20 dk bunu yap 20 dk da göbek ve kalça egzersizleri. Biraz da diyet. Günde 2 litre su. Kafanda büyütme bir de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• %100 etkili çözüm 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 ay boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım

1|0
    0|0
    • o pulbiberli yoğurdu bende biyerde okumuştum, tam olarak ne işe yarıyo?

• tamamdır, çok teşekkürler :)

• Tamamdır, çok rica 😊

• Fitnes yap. Sikilasmak icin birebor

0|0
    0|0
  • Spor olarak her konuda yardımcı olabilirim Diyet konusundada eğer sıkı ve kas yapmak istiyorsan yine yardımcı olurum :D

0|0
    0|0
    • www.evkur.com.tr/c/149/kondisyon-bisikletleri bunlardan bana önerebileceğin hangisi? fiyatı uygun olsun

• öğrenci olmak zor :D

• Aynı ben ama ben zayifladim zaten pek fazlaligimda yoktu ya gerçi

0|0
    0|0
  • Tam bir egzersiz programı iistersen haber et :)

0|0
    0|0
    • youtube'da falan çok var ama yapmak zoruma geliyo ben daha kolay şeyler istiyorum. Koşu bandı veya bisiklet daha basit. Ama hangisi daha etkili bilmiyorum

• koş zıpla ağırlık çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fantaziye hiç gerek yok. Bir tanıdığım vardı, 60 kiloydu bir hafta boyuca ne zaman acıksa salata yedi ve 10 kilo verdi. Kilo vermek için yapacağın tek şey az yemek kısacası. Bu da iştaha göre değişir o kız iştahsızdı, çok iştahlıysan biraz azaltıp uzun bir süre boyunca ona uyarsın istersen biraz egzersiz de yap, youtube da kanallar var. Başarılar..

0|0
    0|0
    • ben zaten sadece sabah kahvaltı ederim, öğlende azcık bişeyler yerim ama akşam ve gece hiç bişey yemem. Ekmek, şeker, unlu şeyler falan hiç yemem. Malesef metobolizmam yavaş çok zor kilo veriyorum. Bide yemek yesem herhalde şuanki halimin katı falan olurum :D

• O halde egzersiz yap, kahvaltıda yediklerini biraz azalt ama bu konu hakkında çok bilgisi olan biriyle görüşmeyi unutma, inşallah verirsin:)

• bisiklet

0|0
    0|0
    • kullanıp zayıfladın mı? işe yarar mı cidden?

• ozaman bisiklet alıcam, zaten ekmek falan hiç yemem

• yiyorsanda 1-2 dilim onada ihtiyacın var beyaz ekmek yeme ama

Yükleniyor...