Böyle insanlara napmalı?

bugün ananemi sağlık ocagına götürdüm , doktorun kapısında bi yazı vardı hamileler , yaşlılar , acil durumu olanlara öncelik tanıyınız yazıyodu.. ananem rahatsızlığından dolayı ayakta durmakta ve yürümekte zorluk çekiyor bunun için sıra beklemeden girmek istedik ordan bi kadın daha genç sıramı vermem bekliceksiniz iki saattir sizemi sıra bekliyorum ben dedi daha neler neler sonra doktor çıktı olaya el attı buyur teyzecim dedide o kadının gazabından kurtulduk

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu soruya öyle bir cevap verirdim de neyse ergenekondan sorguya alırlardı beni.. Bu işin temelinde her ne kadar insanların yaklaşımı yatıyormuş gibi dursada işin ucu Devle gidiyor. Devletin Kuruluşlara verdiği öneme gidiyor. o yüzden susma hakkıı en güzeli.

1|0
    0|0
    • devlettede var şuç ama insanların saygısızlığıda büyük ölçüde etkili

• bence böyle insanlar hep vardı sadece bu kadar insanın gözünün içine baka baka utanmadan yapmıyolardı bunu ve sayıca bu kadar fazla değillerdi

• ok haklısın.

• Var böyle öküzler heryerdeler hemde otobüste hastanede orada burada

1|0
    0|0
  • Saygısız bir toplumduk son yıllarda buna duygusuzluk da eklendi sanırım :(

1|0
    0|0
  • empati sıfır ... bana denk gelse bak ben neler yapıyorum

1|0
    0|0
  • doktor duruma el attıysa olay biter

1|0
    0|0
  • uzak durmak lazım bu insanlardan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olayı snin açından dinledik laf yediğinden abartıyosun bence.öncelikle annenin durumu çok kötü olsa sağlık ocağına değil acile götürürüdün diye düşünüyorum sağlık ocağında sıranın çok olacağını herkes bilir ve rica edince herkes birbirine yardımcı olur

0|0
    1|0
    • sadece tansiyonu ve şekeri ölçüldü bunun için hastaneye gitmeye gerek yok ... herkes birbirine yardımcı olmuyor bu devirde

• onlar her yerdeler ne yazık ki.. insanlık ölmüş de cenazeyi kaldıran yok

1|0
    0|0
  • Al kaynar kazanın içine at işte

1|0
    0|0
Yükleniyor...