Beklenen gün neden gelmez?

beklenen gün neden gelmez?

Sabırlı mısınız? Yoksa hiç sabrınız yok mu?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Askerde meşhur bir laf vardı :)

Eğer beklenen gün gelecekse

Çekilen çile kutsaldır

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sabirli degiliz gercekten cok aceleciyiz hemen olsun istiyoruz ondan dolayi..

tanidigim biri bi kizi sevmisti bi ara gorustuler ayrildilar sonra cocuk kizin pesini birakmadi ama oyle cok rahatsiz felan da etmiyordu sade 5-6 ayda bir kendini hatirlatiyordu, kiz bundan kacarken nasil olduysa birden kiz bunun pesinden kosmaya basladi ama 3 sene sabretti cocuk, simdi masallah cok mutlu mesutlar, Allah bozmasin bozdurmasin..

Yani demem o ki bi sevgiliden ayrildiktan 3-5 gun sonra yada 3-5 ay sonra baska sevgili yapiyorsaniz beklenen gunu bosuna beklemeyin o gelmez cunku zaten beklememissiniz gitmis kendinize baskasini yapmissiniz..

0|0
    0|0
  • sabırlıyım..karsımdakınede sabretmesını ogretırım..motıve ederım..zaman gelır elbet.oldukı kı gelmedı..rabbıme sıgınırım..herseyı verende o alanda.peygamber efendımız sabretmıs ınsanlara dogru seylerı anlatmak ıcın yılmamıs..bır bu dunya ıcın dusunduklerımıze mı sabredemıcez..

0|0
    0|0
  • beklemicen o zaman

0|0
    0|0
  • Ben sabır ettikçe beklelen gün uzaklarda beklemeye devam ediyor.Bu nasıl bir kader(keder mi lanet mi bilemiyorum).

0|0
    0|0
  • Sabırlıyımdır illaki geliyor

0|0
    0|0
  • Beklenen günlerin bir çoğu gelmiyor evet...

Aslında beklenen günün gelmemesi belkide normal bir sonuç.. aksi olsaydı bekleme durumu da olmazdı. belki de sabır denilen olgu bile insanlarda oluşmayacaktı.

sonuç olarak; Beklemek Güzeldir, Beklenene

Bekletilmek Ölümdür , Bekleyen...

0|0
    0|0
    • sonuç olarak olgunlaştım yaşadıklarımla..

• yaşadıkları olgunlaştırıyor insanları haklısın...

• Beklendiği için gelmez, hani derler ya istenmeyen ot burnunun ucunda biter diye o misal işte :) Sabrım ise beklediğim şeye göre değişkenlik gösterebilir :)

0|0
    0|0
  • sabırlıyım ama beklemek gerçekten zor

0|0
    0|0
  • Sabreden derviş muradına ermiş..

0|0
    0|0
  • 1 dk bile sabredemem

0|0
    0|0
  • sabırlıyımdır ben beklerım o günü gelir acelemız ne

0|0
    0|0
  • şiddetle 21 aralığı bekliyorum gelmiyor arkadaş sabrım tükeniyo artık

0|0
    0|0
    • gelip gitseydide kurtulsaydık

• sabirsizim ama beklemem o gunu kulagindan ceker kendime cekerim skysa gelmesin

0|0
    0|0
  • sabır mı? o ne ki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ilk bekledigim tarih 21.aralik ( mayalilarla alakasi yok , türkiyeye geliyorum )

Ikinci nisan ayin ispanyaya gitmeyi düsünüyorum

Ücüncü agustosun gelmesin yaz tatili deniz kum günes

Sabirliyim hemde cok cünki sabrimin sonu cok güzel seylere cikiyor ;)

0|0
    0|0
  • Sabrın bize belli bir miktarda verildiğine inanıyorum, beklediğin şey gerçekte değecekse beklenmeli , değmeyecekse sınırlı olan birşey idareli tüketilmelidir... Zamanında tüketmişim sabrımı, artık sabrım kalmadı, gerilmeye hiç dayanamıyorum, huzurum bozulsun istemiyorum...

0|0
    0|0
  • cokk ama cok sabırsızım sabırsız olan arkadaslarıma allah hz muhammedin sabrından versin

0|0
    0|0
  • Sabrısız biriyim, hemen olup bitmeli her şey.

0|1
    0|0
  • bazen içten içe kendimi yiyip bitirsemde,çok sabırlıyımdır :)

0|0
    0|0
  • Benim elimde olmayan, sadece zamanla olabilecek seyler icin mecburen sabrediyorum...

0|0
    0|0
  • beklemek daha güzel bence:) yoksa bir değeri olmazdı:/

0|1
    0|0
  • sabırlı değilimdir o an istediğim olsun isterim beklemekten nefret ederim

0|0
    0|0
  • 14 gün kaldı su gibi geçer ama düşündüğümde geçmiyo :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...