Engelli birisiyle birliktelik yaşar mısınız?

Sorum bayan arkadaslara dürüst olurlarsa sevinirim

engelli birisiyle birliktelik yasarmısınız cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
zaman ayıran tüm arkadaşlara sonsuz şükranlarımı sunuyorum

0|0
20|0

En İyi Kız Görüşü

• neden yaşamıyımki oda insan hem sevap hemde oda mutlu olmak ister insanın ve yaşamının değerini bilir ..eger öyle bi durumun varsa emin ol allah sana seni seven birini göndermiştr allahın sevgili kuluymuşsun..:)sakın onu yadırgama yarın birgün ne olucağımız belli değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• ben 19 yaşındayken işitme engelli biri ile çıkmıştım.

0|1
    0|0
  • Eger ilk basta engelli degilse ve cok seviyorsam ama sonradan bi kazayla engelli kaldiysa kesinlikle yasarim tereddut etmem ama bastan engelli birini kabul etmek biraz zor olabilir tabiki engeline bagli gunumuz teknolojisiyle bi cok engel kalkabiliyor artik

0|0
    0|0
  • yarın öbürgün veya her hangi bi zaman bizim engelli olmayacağımız ne malum ? hep sağlam mı kalıcaz belki bi kaza olucak engelli kalıcaz bişi olcak duymicaz görmicez vs. aşk engel tanımaz ben yaşardım tüm samimiyetimle söylüyorum bunu.

0|1
    0|0
  • kendiyle barısık olması birlikte olmak için iyi bir neden

0|1
    0|0
  • kalp engeli olmasında diğer engellere açığım:D

1|1
    0|0
  • madem durust olun dedn hayır ya yasamam ama onceden sevdiğim hayatında bn varken basına bu gelmiş ise de bırakmam onu

0|0
    0|1
  • evet yaşarım

0|1
    0|0
    • emin misin

• evet. hayatta ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. seversem birini engelli diye vazgeçmem ya da engelli birine tanışma fırsatı vermemezlik yapmam.düşüncem bu şekilde. tabi kesin birşey söylemek için böyle bi durum yaşamak lazım.

• şimdi eğer o engelli bazı 2 gözü olanlardan daha iyi kalbinin gözüyle görüyosa,bazı eli aykları olanlardan daha iyi ve nereye yürüyücegini biliyorsa, kalbiyle duyuyorsa,nasıl konuşmasını biliyosa ve s. neden olmasın? anlata bildimmi?

0|0
    0|0
  • hepımız engellı adayı oldugummuza gore elbette sevdgım ınsanı tanıdıkımda engellıyse tan snra basına brsey gelırse basımla bırlıkte ama tanıdıgımda engellıyse ona olan sevgıme ve ınsanlıgına baglı...

0|0
    0|0
  • engel derken yani nasıl engel.

0|1
    0|0
    • bedensel diyelim olur mu

• sana katılıyorum şimdiki kızların arayısları beklentileri farklı değişik şeylere önem veriyolar

• ne beden ne para nede baska bişe yürek olsun yeter yürekk (:

• engeli beyinde olmasında.

0|1
    0|0

• Yaşarım

0|1
    0|0
  • beş yılım harcadım zihinsel engelli bir mala.. :D ne ki yani fiziksel engelli biri peh.

0|1
    0|0
  • ne kadar çok sevdiğime bağlı

0|0
    0|1
  • başıma gelmeden cevaplayabileceğim bişe değil bu, umarım gelmez de.

0|0
    0|1
  • nasıl bir engel mesela

0|0
    0|0
    • neden gizliden cevaplıyosun utanıyomusun

• bak yanlış bir şey mi dedim farkında değilim ama özür dilerim yani sorun olmaz sadece benimle konuşsun yeter

• kimsin merak etmiştim sen kusura bakma arkadas

• engeline bağlı.eğer görme engelli veya işitme engelli ya da dil ve konuşma bozukluğu olanla neden olmasın ki?

0|1
    0|0
  • DAHA önce kalbi olmayan birini sevmiştim kolları bacakları olmayan birini sevebilirim evet.

0|0
    0|1
    • böyle düşünmene sevindim gercekten

• Daha önce yaşadım

0|1
    0|0
    • gercekten mi

• yaaaa al bana kapak işte :/

• üzüldm senın adına özele gelir misin rica etsem?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...