Beyler ciddi düşündüğünüz kişiye ne zaman açılırsınız?

siz ilerde ciddi ,evlenmeyi düşünebilceğiniz bir kız arkadaşınıza uniden tanışıyorsunuz diyelim, daha zamanı gelmediği için geç mi açılırsınız ? yani o zaman gelene kadar herhangi bir arkadaşı gibiymiş gibimi davranırsınız

Güncellemeler:
daha zamani gelmedigi icin...simdilik sevgili olaylarina iyi bakmayan biriyseniz

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• aynen mesela o durumu bende yaşıyorum atıyorum çocuk kendine göre düşünmüştr bu yaşta okul bitse askerlik iş bulma falan derken atıyorum 25 yalıma gelsem ve ciddi düşündüğüm bi kz olsa aşkın ömrü var derler ya onu kaybetmekten korktuğum için 24 yaşına kadar beklerim gibi bi durum var yani aklı başında geleceği düşünen erkeklerde

0|0
    0|0
    • sonunda ona benzeyen biri daha ...kendisi geleceğini çok düşünen biri olgun ne istediğini bilen biri...demek sende aynı durumdasın...sen o kıza şimdi nasıl davranıyorsun mesela

• anladim, tesekkür ederim :)

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• kişiliğin gelişimi ile ilgili bir mevzudur diye düşünmekteyim. o yastaki birisinin önceliği dersler sonrası iş güç en son evlilikdir. universitede eğlenmenize bakın keyifli vakit yasayın sonrasında bakarsınız aceleniz neki. her birliktelik evlilik umudu ile mi olmalı ?

0|0
    0|0
  • 1-2 ay arkadaşça takıldıktan snra açık açık söylerim ciddi düşündüğümü ama henüz bu ilişkiye başlamak için erken olduğunu sölerim.

0|0
    0|0
  • Yok hissettiğim zaman söylemeye çalışırım ama karşıdakinin potansiyelini ölçerek hani batmadan garantiye gitmek gibi

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey seviyosam gider söylerim...

0|0
    0|0
  • geç davranıp elden kaçarsa ne yapacan

0|0
    0|0
  • ciddi düsündügüm kişiye direk acılırım bütün yelkenleri acarım yelkenler foraa

0|0
    0|0
    • daha zamani gelmedigi icin...simdilik sevgili olaylarina iyi bakmayan biriysen ya

• yok ben sevdğime hemen acılrım abi

• Belki de çekiniyordur.

0|0
    0|0
  • seviyorsam arkadaş gibi davranmam biraz konuşur direk söylerim...

0|0
    0|0
    • her hangi bi arkadas degil ..ama iyi anlasiyoruz benimle oldugu gibi herkese davranmiyor

• utangaçtır belki:D

• evet hafif utangaclik var ama yoksa rahat konusuyoruz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...