Erkekler sizce bir kızın en seksi yeri neresidir?

erkekler sizce bir kızın en seksi yeri neresidir? ya da beğendiğiniz birini gördüğünüzde ilk önce neresine bakarsınız?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• uzun saçlara müteakip sülün boynunun devamında diri göğüslerinin çatalından sağa kıvrılıp ısırsan dişini kıracak kalçalarından süt kokan baldırlarına ceylan sekisi yapan bilekler ile bağlı o cennetten düşmüş yalanası ayakların arasında biryerde...asdasdasd. Komple ele alıyorum. Ele avuca sığmayınca çoşuyorum bitiyorum...sadasdasdasd

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben bir kızı gördüğümde önce fiziğine bakarım balık etli falan değil aşırı zayıfta olmayacak. Manken gibi olucak. En çok kalçalarına bakarım ve göğüslerine oralarda ne çok büyük ne çok küçük olucak aslında şekil daha önemli Büyüklüğü ve küçüklüğünden. En sonlara doğru saç stiline ve yüzüne bakarım. :)

0|0
    0|0
  • gömleği gösteren ütüdür.

0|1
    0|0
  • Vücut tipi önemlidir...Birde kilo sorunu olmamalı..Ne o öyle ya şişman yada zayıf...En güzeli balık etli...Biraz daha kilolu olsa sorun olmaz ama Sibel Can gibi değil...

0|0
    0|0
  • İlk bakışta bacak kısmı..parlayan kilotlu çorabın altından harika gözüküyorlar bence...:) eğer ki tatminkar kalırsam gerisine bakmam bile.:)

0|0
    0|0
  • ilk neresine bakacağımla en seksi yeri arasında bir bağ kuramadım bir kere en seksi yer muhabbeti her kız için değişir ayrıca beğendiğimiz biri olması için önce yüzüne bakmamız gerekir ki buda sorunun cevabı oluyor

0|0
    0|0
  • fiziği, bakışları, duruşu. aslında "en" diye bi kavram yok.hepsi bir uyum içinde olması gerekir.iri göğüs, biçimli kalçalar, ateşli bakışlar

Allah Allahhhh fena oluyorum :p :D heheheh

0|0
    0|0
  • gozlerıne bakarım..sonra bı kac soruyla karakterıne ve ruhuna..ıcınde guzellık yoksa dısındakı onemını kaybeder...

0|0
    0|0
  • akciğerlerine bakıyorum ben ilk başta

0|0
    0|0
  • Pıtı'^^sı.Ne olacak tabiki gözleri.Ama bakmaz olaydım.

0|0
    0|0
  • bir bayan olarak böyle bir soru sormana anlam veremedim doğrusu...erkek nufusun yoğun olduğu bir yere git bak bakalım en çok nerene bakıyorlar cevabını bulmuş olursun...

1|0
    0|0
  • önce yüzüne eğer bı kıvılcım olursa vucudunun her yerine bakarım kıyafetine de ama özel olarak nereyı dersen gögüsleri ve poposuna bakarım . çünkü nasıl ınsan oldugunu oralardan anlarsın ..

0|0
    0|0
  • Göğüsleri ve kalçalarına...

0|0
    0|0
  • tek omzu açık kıyafetler beni hep tahrik etmiştir. çıplak bir kadından daha etkileyicidir benim için. surat ifadesi, mimikleri de önemlidir

0|0
    0|0
  • yüzüne bakarsak dudak sonra aşağı doğru say sayabilirsen ;)

0|0
    0|0
  • Hiç uzatmadan öyle seksi falan filan.Direkt hedef.Amucuuna bakarım :PPP

0|1
    0|0
  • senin nerene bakmamızı istersin bebeğim

söylemen yeterli

0|0
    0|0
  • Ben ilk bacaklarına bakarım hoşuma gitmezse kafamı çeviririm.

0|0
    0|0
  • ben direk memelerine bakarım, dik ve dolgunsa hoşuma gider

0|0
    0|0
  • göğüsleri kalçaları ve dudakları dikaktimi çeker :))

0|0
    0|0
  • Önce Basenlerine Sonra Göğüslerine ve Sonra Gözlerine. Bu Üçü Seks Apel Üçgenidir.

0|0
    0|0
  • Gözlerrrrrrr

0|0
    0|0
  • Tebessümü ve mavi gözleri.O zaman rocky'sine kavuşur.

0|0
    0|0
  • çok tepki göreceğim biliyorum ama yinede söylüyorum ayaklar

0|0
    0|0
  • %70 güzellik

%30 kalça göğüs dudak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeler kıza her turlu her yerine bakarlar (hepsi değil)

0|0
    0|0
  • erkekler ; nefes alsın yeter türünden canım beniimm :DD

0|0
    0|1
  • meme demeyip gözler mözler diycekler yalan söylüyo baştan söyliyim de.

0|1
    0|0
Yükleniyor...