Ukala insanlar için ne düşünürsünüz?

bir konuda sizden iyi olmamasına rağmen sizden iyiymiş gibi davranan kendine karşı objektif olmadığı gibi size karşıda objektif olmayıp hep yeteneklerinizi küçümseyip kendini abartanlar hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
16|1

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlanmıyorum,çok itici.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kendilerini daha zeki sanıp yüceltiyorlar o yüzden kendilerini yüceltip karşısındakini alçaltmaya çalışıyor çünkü kendini üstün görüyor ondan

0|0
    0|0
  • dediğin şey kendini begenmıslık kategorısıne giriyor

0|0
    0|0
    • :D:D evet*biraz ukalalıkta var işin sonunda sanki ha ne dersin

• mesela sen ukalalık yaptın ama benden çok bilmiyorsun işte ben böylelerinden nefret ediyorum :D:D:

• ben de :))))))))))sevme beni

• kendını begenmıss bencıll ınsanlar oldugunu dusunurumm ör bazı doktorlar okudum bn en ıyısını en fazlasını bılıyrum havalarında hastaları azarlar hor grurler burunları havadadır kımısısnın gereksızzböburlenme rencıde edılesı ınsan...

0|0
    0|0
  • basit insan modeli :)

0|1
    0|0
  • hiç sevmem. bence karşı tarafı küçümsemek kadar zavallıca birşey yok.

0|0
    0|0
  • agzının tadını veririm bida öyle dvranamaz

0|0
    0|0
  • hayatımdan uzaklaştırırım ha zaten ben insanların ne dediklerini umursamam

0|0
    0|0
    • umursama mevzusu değil o insanlar hakkında ne düşünürsün

• Ukala oldugunu dusunurum: D

0|0
    0|0
  • kendini Daha zeki zannettiği içindir;)

0|0
    0|0
  • hiç sevmem kim sever ki ya.

0|0
    0|0
  • Nefret ederim ağzının payını veririm ve hayatımdan defederim

0|0
    0|0
  • Sacını basını yolasım geliyo :D

0|0
    0|0
  • benim eski sevgilim çok ukalaydı çok hoşuma gidiyodu lan onun o tavırları cinsmiyim neyim.

0|0
    0|0
    • sevdiğinin yaptığı gözüne güzel gözüküyor olabilir veya cinssin :D:D

• sağol bro :D

• bazı ukala olan erkekler ciddiyim çok çekici ama bu oran 53 falan yani kızlarda %1 bile demiyorum ukalalıktan nefret ederim diğer türlü

0|0
    0|0
  • "Bunca kalp kırıklıklarına rağmen, küçüklüğümde yaptığım gibi rüzgarı arkama alıp bağırmak istiyorum hayata :

"Acımadı ki..!"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana "çok ukalasın, çok g*tun kalkık" diyorlar ama zorda kalınca da bana geliyorlar. Yani reel hayatta. Sanalda kimin ne dediği çok önemli değil zaten.

Birisi benden iyise ukala olmasında sorun yok. Ukalık ile kibiri karıştırmamalı... İnsanlar bunu çok yapıyor.

Bu şarkıyı dinliyorum, sizinle de paylaşmak istedim... link

0|0
    0|0
    • :D:D doğru bir kısım var ukala başlığı altında yazdığım karakter tarzı yanlış olabilir lakin sorumun cevabı bu değil

• Sorunu okumadım, sadece başlığa yazdım.

• oku lütfen ne demek istediğimi anlattığımı düşünüyorum

Yükleniyor...