Arkadaslar yardim eder misiniz :( ?

Arkadaslar 54 kiloyum 1.59 boyundayim. Vucut tipim armut tipi. Yani ust tarafim zayif al tarafim kilolu. Kalcam cok ve bacaklarim kalin. Kesinlikle sikilastirmak istemiyorum. Aksina inceltmek istiyorum. Hafiften kas var bacaklarimda ic bacaklarim yag yani eritebilirim umut var ama nasil yuruyus yeterli mi? Hangi egzersizlere baksam eritmek yerine aksini yapiyor

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bol yürüyüş.. Daha sonra koşuya geçmen lazım.. En iyi spor koşmaktır.

0|0
    0|0
    • Nasil yurumem gerekiyor? Yani detayi detayina dikkat ederek mi yoksa sadece tempolu bir sekilde mi

• Zaten birden koşmaya başlayamazsın. Önce kalbi yormayan hafif egsersizler ile başla.. En az 30 dk lik normal yürüyüş yapmalısın.. Birkaç gün sonra tempolu yürüyüşe gececeksin.. Bu sekilde devam et. önemli olan her gün istikrarlı şekilde devam etmen.. Aksatmak zayıflamayi yavaşlatır.

Erkekler Ne Diyor 6

• İnceltmek dediğin olay mümkün değil ki zaten. Sen bunu için ne yaparsan yap sıkılaşır. Fazlasını yaparım dersen de zaten kasların meydana çıkmaya başlar. Bu senin genetiğinde var. Birşey yapamazsın yani. Ama sıkılaştırmak tabi ki daha da iyi gelecektir.. Bu sana moral bozukluğu yaratmasın ;)

0|0
    0|0
  • spor salonuna git bir arkadaşımda aynı derten muzdaripti gitti şimdi şorttan başka bişi giymiyor pro destek al

0|0
    0|0
    • Spor salonundaki hocalar genellikle sikilastirmaya yarayan hareketleri oneriyorlar her ne kadar amacinin eritmek oldugunu soylesende

• bilmiyorsun yap bka bana dua ediceksin kas yağ dan hacim olarka daha küçüktür. yağları yakıcaksın

• Pekala

• bir profesyonelden yardim almanizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Sana program verim çalış

0|0
    0|0
  • kemik yapın öyle işte düzeltemessin en fazla sıkılaştırabilirsin

0|0
    0|0
    • Hic mi imkan yok:((

• et değil kemik sonuçta eritemessin kemiği doğal yollarla ama vücudu sıkılaştırırsan en azından daha güzel görünürsün :)

• En yakın spor salonuna, haydi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zor biraz yürüyüşle olmaz ben de 159 boyundayım kilom 48 kalçamdan şikayet ediyorum bide senin daha kötü müş.

0|0
    0|0
  • Kilonda boyun da gayet iyi

0|0
    0|0
    • Genellikle boyle soyluyor zaten ama hadi kalcami gectim ama bacaklarim cok kalin rahatca bikini giyemiyorum 1 ay sonra havuza gitmeye baslayacam erir mi ki :/

• Eğer gerçekden halinden memnun degilsen kosmaya başla bacaklar icin cok iyi

• Tesekkurler , umarim yararli olur

Yükleniyor...