Sevgilinizin yeni sevgilisi...

Sevgilinizin sizden sonra çıktığı kızı merak eder misiniz? (sizi aldatmıyor sadece ilişkiniz bi şekilde bittikten birkaç ay sonra başkasını buluyor)

''Acaba ne kadar sürecek'' diye merak eder misiniz? ilişkilerinin nasıl olduğunu öğrenmek için sorup soruşturmaz mısınız? İlişkileri uzun sürdüyse '' ''bende bulamayıp da onda bulduğu ne acaba'' diye düşünür müsünüz?

Bu durum ister istemez biraz özgüven sarsıcı bir durum ve rekabeti daha çok hissettiren bi durum.. (eski sevgilileriyle kıyaslamaya göre çünkü bu sefer sizden sonra birisi oluyor)

Bana ne naparsa yapsın umrumda olmaz diyecekler başınıza hiç gelmediyse yorum yapmayın bence çünkü yaşamadan bilinmez

Ankete de katılırsanız sevinirim

Anket sorusu eski sevgilinizin yeni sevgilisini en çok hangi sebeple merak edersiniz?

• Kendimle kıyaslar, bende bulamayıp onda bulduğu ne var diye merak ederim
    11% (1)100% (1)20% (2)Oy Ver
  • İlişkilerinin ne kadar sürdüğünü öğrenmek isterim acaba bizimkinden uzun sürecek mi
    44% (4)0% (0)40% (4)Oy Ver
  • Yaptığım triplere, kaprislere pişman olur acaba o kızla daha mı huzurlu derim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kızın onu sevip sevmediğini ve kızın nasıl ilişkiler yaşadığını merak ederim
    45% (4)0% (0)40% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ÖNEMLİ NOT: Hala seviyorsunuz!

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• kım ne drse desiiin eğer hala seviyosa bunu herkes yapar arkadaş! yapmıorum dıyen kendını kandırsınn.

ve bende yaptım tabiki takıntı haline gelmişti neyseki çok kısa sürdü de bu takıntımdan kurtuldum:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bitirdiğim bir ilişkinin ardından kısa süre sonra kız evlendi. Allah mesut etsin dedim, hala da öyle diyorum. Benden geçmiş o artık, napayım turşusunu mu kurayım... çokta fifi.

0|0
    0|0
    • çok pis inadım var... değil soruşturmak içimden ismini bile geçirmem.

• Umrumda olmaz...

0|0
    0|0
  • açıkcası merak ederim ama bunun seviyesi çok yüksek olmaz. sadece dış görünüş olarak yoluna nasıl biriyle devam ediyor ona bakar geçerim :-)

0|0
    0|0
  • öyle ayda yılda bir aklıma gelir belki, keyfi yerindeyse bu hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Hayır, merak etmem.

0|0
    0|0
  • İnsan kıyaslıyor tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu anlamda canımı yakabilecek kişinin benden sonra düzgn ilişkisi olmadı ha olsun isterim mutlu olsun ama o zamanlar olsaydı umursar mıydm bilmiyorum sanırım canm sıkılabilirdi

0|0
    0|0
    • canımı yakan insanın asla mutlu olmasını istemem.net :)

• bu arada belirtmem lazım bu dediklerimin soruyla alakası yok.. sen ''canımı yakabilecek kişinin benden sonra düzgn ilişkisi olmadı ha olsun isterim mutlu olsun'' dediğin için dikkatimi çekti.. senin yorumuna verdiğim cevap benim çok eskiden ilişki yaşadığım insanla ilgiliydi

• konunun akışının cevaptan uzaklaşması gayet doğal.

Dediğim gibi mutlu olsun isterim ama o zamnlarda böyle bir durumla karşılaşmadığım için ne hissederdim bilemiyorum

• Merak etmem,herkes kendi yoluna derim.

0|0
    0|0
    • Seviyor olsam da ayrılmışız artık,biten bitmiş neyin derdin de olayım...

• Kendimle kıyaslar, bende bulamayıp onda bulduğu ne var diye merak ederim

0|0
    0|0
  • Üzülürüm kıyas yapmam, düşünmem boşa canımı sıkmam..

0|0
    0|0
  • İlişkilerinin ne kadar sürdüğünü öğrenmek isterim acaba bizimkinden uzun sürecek mi

0|0
    0|0
  • Kızın onu sevip sevmediğini ve kızın nasıl ilişkiler yaşadığını merak ederim

0|0
    0|0
  • çıksında kıymetimi anlasın derim..nasıl olsa kimse ben gibi sevemeyecekdir.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...