İnsanların evleneceği kişiyi seçme modeli doğru mu sizce?

Evet güzel dostlar aklıma şu soru geldi erkekler evlenecekleri kızın modelini Anneleri gibi olmasını kızlarda babalarını model seçiyorlar hayat arkadaşı olarak sizce bu doğru mu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklere büyüyene kadar anneleri bakar hastayken şefkat gösterir temizliğini yapar, bunun dışında büyüdüklerinde kalplerini dolduracak bi sevgi ararlar ikisini birden gerçekleştirebilenle evlenirler.Kızlar doğuştan babalarına aşıktır zaten ne kadar kusurlu olursa olsun anne ve babasını en mükemmel çift olarak görür bu yüzden de aşık olduğu herkesi babasına benzetmeye çalışır en çok benzeyen ile evlenir çünkü babaları hep ona kanat açıp korumuştur ve kadının asıl istediği sevgi dışında yanında kendini güvende ve huzurda hissedebileceği biridir.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• model olarak değil ama huy olarak evet istirem bende istirem <8 sadjkhjkdfhjkjhk :D

3|0
    0|0
  • valla babam ii insandır ama hiç babama benzesin die düşünmedim düzgün karakterli ağar başlı olması yeterli...

0|0
    0|0
  • Yoo adam olması kafii, illa babama benzemesi gerekmez (huy olarak)

0|0
    0|0
  • hayır tamamen benim belirlemiş olduğum kriterlere sahip olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O eskidenmiş abi, şimdi modeller arttı, görsen renk renk çeşit çeşit...

0|0
    0|0
  • Bana göre doğru değil...

0|0
    0|0
  • :)bunu deyince aklıma geldi eski sevgilim üstünü çıkar çıplak yatıcam gögsüne demişti çünkü küçükken ben babama öyle yapardım dedi neyse yaptık ama baba falan hikaye sevişmek istiyormuş haspam

0|0
    0|0
Yükleniyor...