Saçları gürleştirecek bir ürün biliyor musunuz?

Lütfen gerçekden deneyenler memnun kalanlar yazsın.

saçları gürleşdirecek bakım yapacak bir ürün biliyormusnuz...şampuan ve bakım kremide olabilir...saçlarım uzun belime kadar...ama uzarken kırılıyor..daha bakımlı dursun istiyorum...bildiğiniz ürün varmı...memnun kaldığınız..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sampuanlar aslında saclarına zarar veriyor. temizliği farklı yapabilirsin. reklamlar bilin. altımızı o kadar cok etkilemiş ki, iyi köpüren hern varsa bunun bizi temizleyeceğini sanıyoruz. oysa köpürmeyi sağlayan sey tuz dur. sampuanlarda bulasık deterjanlarında oldugu gibi yağ çözücü özelliği vardır. sac ve cilt bakımı ile ilgili daha cok bilgiye ulaştıkca hayret içinde kalacağına eminim. bilgilendikce kozmetiğe bu kadar cok para vermeden de bakımlı olabileceğini keşfedeceksin. tabi zahmetli bir uğraş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aloe vera ve arı sütü karışımı doğal şampuan ve saç kremi bütün sorunlarınızı çözer. Ancak saçlarınızda kimyasal boya yok ise. Bu konuda özelden iletişim kurabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şampuan ve bakım kremlerinin pek etkili olduğuna inanmıyorum anca doğal yollardan halledebilirsin bunu. ufakken kel yapardık yazları kafayı şimdi allahtan baya bi gür :D

0|0
    0|0
  • abla;kesinlikle şampuan ve bakım kremi bir işe yaramaz.Zararlı.Yararı da yok.Ben biliyorum da şu an aklıma gelmedi ayıktıracam seni sonra

0|0
    0|0
  • ben sana sadece zetinyağı sabun kalıbı diyeyim sen anla hem cildine hem saçlarına çok iyi gelecektir

0|0
    0|0
  • Doktora git elbet var bir şeyler.

0|0
    0|0
  • ww.sacbakimi.org/sac_bakimi_detay.asp?id_sac_bakimi=993

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mecitefendi saç bakım yağı.aktarlarda satılıyor.ben kullanıyorum çok memnunum

1|0
    0|0
    • çok sağol..bunu alıırım o zaman..

• ucuzmuşda..tamam canım bu akşam eve dönerken alıcam...sen faydasını gördüm diyorsun.sana güveniyorum..sonuçda denedin..link içinde çok sağol.

• güvenebilirsin.tamam güle güle kullan :)

• morfose ürünleri güzel. saç tipine göre uygun olanı kullanabilirsin. yeşilini çabuk uzatıyor kullanıyorum gayet memnununm

0|0
    0|0
    • morforse eczanedenmi aldın

• kuaförlere sorabilirsin. ben kuaförlere toptan satan mağazasından aldım. her yerde olmayabilir. yada internetten alabilirsin.

• badem yagı, yılan yagı

0|0
    0|0
  • elidor güzel ama yan etkileri olurmu bilemem

0|0
    0|0
    • şampuanlarını kullandımda pek faydası olmadı..bakım kreminide kullandım

Yükleniyor...