Sizce aldatılan kadın ne yapmalı?

Aldatılan bir kadın olarak son bir haftamı ne yapmam gerek diye düşünerek geçirdim. Bana bunun bir zayıflık anına denk geldiğini söylüyor, af diliyor. Onu tabii ki seviyorum, yani öyle birden aldatıldım diye gitmiyor sevgi, zaten gitse sevgim iş kolay. Ama kazın ayağı öyle değil. Gerçi ilk defa oluyor bu. Daha önce ya aldatmadı, ya da belli etmedi. Yapmadım hiç diyor. Ama işte sorun da bu, güvenim sarsıldı.

Aldatılan bir kadın sizce bu durumda neler yapmalı?

Teşekkür.

1|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek olarak ilk önce senin ne hissettiğini anlamam zor. Ama erkek karısını aldatıyorsa bu ilk defada olsa yapman gereken ilk şey eşini takıldığı arkadaş ortamından uzaklaştırman gerek. Bir şeyin ilk olması daha önce olmadı veya bundan sonra olmayacak anlamına gelmez. Erkek olarak nefsi bitik bir haldeyiz. Çok iyi düşünmeni bu durumun senden neler götürdüğünü bundan sonra nasıl adım atman gerektiğini iyi düşünmen lazım. Şu bir gerçekki aynı yastığa kafanı koyup yüzüne baktığında hep hatırlayacaksın. Sana tavsiyem bu konuyu bi aile hekimi ile görüşmendir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• nasrettin hoca damdan düşmüş. hemen doktor doktor diye bağırmaya başlamışlar komşular. hoca zorlanarak, durun demiş. doktor değil bana damdan düşen birini getirin, demiş. damdan düşenin halinden damdan düşen anlar...

arkadaşım seni empati ile anlamaya gayret ediyorum. bayan değilim ama çok samimi olduğum birçok bayan arkadaşım var. sana tavsiye etmek pek yerinde olmaz çünkü duygularını en iyi sen bilirsin.

eşini en iyi sen tanırsın. dolayısıyla eşini iyi değerlendir ama en önemli yapman gereken şey de şu ki; asla ipleri bırakma. asla çok güvendiğini belli etme ve sakın ola ki aşırı sevgini varsa bile belli etme.

yoksa defalarca aldatılmaya devam edersin artık bilirsin ya da bilmezsin ama arkası kesilmez bunu unutma. dilerim senin için herşeyin en güzeli olur.

0|0
    0|0
  • Aldatmanın yada aldatılmanın cinsiyeti olmaz bence.Aldatmanın en kötü tarafı karşındaki insanı aptal yerine koymaktır.Ne olursa olsun hiç bir insan aldatılmayı hak etmez.Dürüst olup ayrılmak istediğini söylemeliydi.

3|0
    0|2
  • Bence kadınlar aldatılınca hep suçu karşıda arıyor. Erkekler neden aldatır? Skor için en başında. bu adam senden önce kaç kadınla beraber oldu? Eğer az sayıda ise içgüdüleri ona skoru arttırması yönünde baskı yapıyordur.

Bir şeyi anlamak lazım. Bir erkek evlendiğinde artık başka kadınlara bakmasın tek eşli olsun vesaire isteniyor. Evlenen erkeğin erkek olmayı bırakması demek bu ve çok zor. Biz dünyaya spermlerimizi olabildiğince yayma içgüdüsü ile geliyoruz, kadınlar ise en iyi eşi bulup ondan çocuk yapma içgüdüsü ile geliyorlar. Yani bizim aldatmamız içgüdülerimiz ile paralel.

O zaman kadın ne yapmalı? Her gün başka bir kadın olacaksın. Cinsellikte asla ama asla HAYIR sözcüğünü kullanmayacaksın hatta ilişkinize yeni açılımlar getireceksin. Bunlar çok da uçuk şeyler olabilir sonuçta aranızda kaldığı için sorun yok.

Kendine özen göstereceksin aynada bakınca kendini beğeneceksin beğendireceksin. Saçını makyajını giyimini ara ara değiştireceksin. Dışarı çıktığınızda hep bakımlı olacaksın dikkatleri üzerine çekeceksin. Erkeği kıskançlıkla çok boğmayacaksın.

Bunların hepsini de yapsan ya ilk paragrafta yazdıklarım dolayısı ile ya da libido fazlalığı yüzünden yine aldatabilir o zaman da artık sen de başkasını bulursun veya tekmeyi basarsın artık yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • aldatılmayı affetme kabullenme

ayrıl gitsin

eğer bundan ders aldıysa senden sonra hayatındaki insanlara yapmaz bunu

ama en iyi kararı siz verebilirsiniz

1|0
    0|1
  • aldatıldıysan sen de onu aldat kısasa kısas en etkili yol ama yuvayı dağıtmak isteiyorsan konuş bidaha yapmamasını söle bir defalık sineye çek

0|0
    1|0
    • aldatıldı dıye kadınında aldatması yakısmaz bıtırmek en dogrusu...

• ben kadın olsam aldatır öyle bırakırdım çünkü hep onun acısını çekerek yaşar bir sıfır mağlub olarak :)

• aldatılmayı asla affetme ayrıl bence

2|0
    0|2
  • seviyorsan devam edin ama güvendiğini belli etme şüpheci gözüyle bak ona o hatasını anlar ayrıca bu ayrıl gitsin boşa gitsin diyenler 18 yaşlarında kezbanlardır onun için evliysen neler yapabileceğine daha iyi karar vrebilirsn Allah gönlünüze göre versin

0|0
    0|0
  • Aldatan taraf kadında olsa erkekte olsa yazık etmiştir herşeye kalsa bir dert sogursun gitse bir dert işte Allah bizi imthan etmesin çok zor durum

0|0
    0|0
  • Sonraki hayatına başka biri ile devam etmeyi düşünüyorsan onun iyi olacağı garantisi yok 1. evlilikler daha iyidir. çocuğunuz var mı bilmiyorum tek yaşayabilirsen öyle yap yada tahammül edeceksin. ama affetiğinde yine yapabilir çünkü senin buna tahammül edip birşey demediğini düşünerek devam edebilir bu huyuna. önemli olan pişmansa pişmanlığını size değil, kendine inandırmış mı? sözle pişmanlığa inanmak çok basit.

0|0
    0|1
  • Dışarıda sadece havlıyor ama yemeğini evde yiyiyorsa problem yok. Kafana takma..

1|2
    2|0
  • sevgisini kalbine gömüp arkasına bakmamalı

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• aldatmak amansız bir hastalık gibi ne yazıkki.bir kere yapınca tekrar yapıyor insan. ancak tutkulu bir aşk önüne geçer bunun. o da sizde yokmuş anlaşılan ki sonuç ortada. yerinizde olsam boşanma davası açar hayatıma devam ederdim. not yaşayan ve bilen biri

0|0
    0|0
  • pişman olduğuna ya da bir daha yapmayacağına inanıyorsan ve seviyorsa ayrılma. tabi lafla peynir gemisi yürümüyor. zamanla görürsün zaten ya da hissedersin.. aldatmayan adam yoktur bence...

0|1
    0|0
  • çok zor... allah yardımcın olsun. cevabını en iyi sen kendin bulursun.

evli bir arkadaşım boşandı. çok pişman oldu. boşanmayan başka biri için de çok zor. hiç bişeyi düzeltemiyorlar.

evli misiniz? değilsen tekmeyi koy gitsin...

1|0
    0|0
  • Ben yillarca aldatilmışım ve bunu bildiğım an dünya başima yıkıldı. Ikı senedir hala yanıyorum ve Allahtan korkmasaydım kendi ellerimle öldürerdim. Aklımda tek düşünce ayrılmaktır. Canım yanıyor Çocuğum anasiz kalmasın ıstıyorum ona göre devam ediyorum. Ama eşim engel oluyor hep üstümden ezıp geçiyor. Son gayretimi toparlayıp burdan çekip getmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Bende aldatildm telefonda mesaj yakaladm ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum akıllı olmaya çalışıyorum basit gözüküp öfke nobetleri geçirmeyi kendime yakistirmiyorum yuzlessem ne olcak inkar etcek tek gecrlikti der benim anlamadığım karşımda ki hem cinsin evli olduğunu bile bile nasıl birlikte olur anlamıyorum kocamla konuşmadan eskisi gibi davranmaya çalışıyorum içimden gelmio ne yapıyim sizce

0|0
    0|0
  • Güven bir kere sarsıldıysa yapılan her şey boşa gidiyor aynı durumu yaşamış biriyim. ona tekrar inandim ama daha sonra ona güvenemediğim için ayrıldık. O gven bi kere sarsılın ca ağzıyla kuş tutsa işe yaramıo

0|0
    0|0
    • katıLıyorum. benmde başıma geldi hala çıkıorz ama bugün bile güvenmediğim için tartıştık :) afedersnz k**arn tekini eklemş . kzdm sldi . nrmalde olsa bu kadar büyük tepki vermem ama aldattığı için daha önce güvenm sarsıldı. ama o zaman birbirimizi tanımıoduk. şimdi pişman ama güven sarsılnca gelmio geri .

• Bir kere affedersen bir daha yapmamasi icin nedeni nolmaz, ne de olsa affetti der.

1|0
    0|0
  • Hiç düşünmeden terketki asıl pişmanlığı o zaman yaşasın...

1|0
    0|1
  • Ayrılmalı.

0|0
    0|1
  • Bu durumu benim cok yakın bir akrabam yaşıyor şuan.. Diger Kadının varlıgını bile bile cocukları icin katlandı, kocası kadınla olan iliskisini bitirecegini söyledi ama kac ay oldu .. Simdi bir psikologa gittiler, kocası agır bir depresyon geciriyormus, olaylarda bunun etkiside varmış, karar veremiyormuş. Boşancaklardı, psikolog 1 ay ertelemelerini söyledi, ilac tedavisine başlandı antidepresanlar vs vs. Cocuklarını ve yuvasını kurtarmak icin katlandı bunlara, hayırlısı neyse o tabii kaderde ayrılık varsa yapılacak bir sey yok ama. Psikologa gitmenizi öneririm, hakkınızda hayırlısı ..

1|0
    1|0
Yükleniyor...