Türkiye'de yaşayıp Türk olmayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Onlarla evlenir misiniz?

Türkiyede yaşayıp türk olmayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? onlarla evlenirmisiniz? kesinlikle ırkçılık yapmıyorum sadece diğer ırklara bir ön yargı varmı merak ediyorum. benim için herkes eşit ve aynı. cevabımın sorusu ben evlenirim. kürt, laz, çerkez, arap, azeri, boşnak, gürcü, ermeni. arnavut .ülkemizde bulunananlar.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Boşuna yapılmış bir ayrımcılık bu.Kime Türk diyorsun?Birbiriyle karışmayan,saf olan ırk mı var sanki...

Bana,senin deyiminle bir kürt,bir laz,bir arap,bir çerkez,bir azeri,bir boşnak,bir gürcü... getir hepsinin DNA'sını karşılaştıralım bak da gör hepsinin aslında birbirine ne kadar benzediğini...Hiçbirisinin saf olmadığını...

Sorunun cevabına gelince evlenirim,sevdiğim insanla evlenirim.

0|0
    0|0
    • Bana benzemiyorlar eminim soyumun geçmişini 250 yıla kadar bildiğim için ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• herkes memeleketınden kendı ulkesınden evlensın.ben yabancı bırısıyle evlıyım tavsıye etmıyorum.sız ayrımcılık yapmasanızda ayrımcılıga ugruyosunuz,cok zor.temızlık anlayısları farkklı terbıye anlayısı farklı hersey bambaska.tuvalet adabı yok terlık gıymezler, ayakkabıyla eve gırıp cıkarlar bın turlu mıllet var yıne en temızlerı bızlerız.aynı evı paylasınca ne kadar zor oldugunu anlıyosunuz..aman ben temızım temızlık benım ıcın sorun olmaz demeyın..temızlık anlayısı farklı bı ınsanla evlıysenız aynı zorlugu yasarsınız.tavsıye etmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bbuna en güze cevap Cengizhan'ın sözüdür o da şu şekilde:

Türkler hiç bir savaşı kaybetmezlerdi eğer kendi ırkından kadınlarla evlenselerdi.!

0|2
    0|0
  • neden evlenilmesin sevdikten , anlaştıktan sonra :)

0|0
    0|0
  • neyin pesindesin sen kardesim. bu soruyu sormakla zaten irkcilik yapiyosun

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• sorunun birinci kısmına cevap: onlar bu canım ülkemin renkleri bundan sonra olmazsa olmazları

ikinci kısmın cevabı: neden evlenilmesinki pişman olursamda derimki "gönül akada konar ... konar" derim. ama bu ak ve ... her ırk için geçerlidir.ayrım yok.

0|0
    0|0
  • arnavut azeri çerkez boşnak haricilerle Allah yolumu birleştirmesin zaten ben geçmişe bakılınca aile kurmaktan ziyade tanımak bile istemiyorum, bir toplumun % 80 i şerefsiz olunca geri kalan iyilerdende soğutuyorlar...

0|0
    0|0
  • kürtler ve ermenilerin bu topraklarda yaşamasını istemiyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...