Bu linkteki gibi bir muhabbet başınıza gelse nasıl davranırsınız?

BU linkteki link gibi bir muhabbet başınıza gelse nasıl davranırsınız gerçekten içten cevap verin :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• tekme tokat herhalde..türk kiziyiz sonucta demii

0|1
    0|0
  • ahhahahah ağır işsizler ya :D

0|0
    0|0
    • Beni bu video kararsız duruma düşürdü çünkü kızlar salak ve tipsiz erkeklere çıkıyorlar çevremde gördüğüm bu galiba yakında benide bu duruma sokacaklar ama tv de görürsünüz sapık diye polis yakaladı hesabına :)

• askdjakljdnksa yazık la :D :D

• Türk kızının farkı desek kısaca.

0|0
    0|0
    • Ne açıdan farkı ? :)

• haklısın hepsi öyle olmayabilir ama genelleme yapma lütfen .. :)

• genelleme yapmıyorum %90 ı dedim dikkat edersen :))

Erkekler Ne Diyor 4

• daha önce sorulmuştu bu.hatta 2 gün önce filan.

0|2
    0|0
  • çok acayip birşey ama.adamdaki özgüvene bittim adam boşuna yola çıkmamış baksana adam dayanamayacağm deyip kızı öpüyor kızdanda hiç öte git filan bişey dediği yok o da razı demekki .ama lokantadakine hiçbir bayan hayır demez sanırım en ormantiği oydu çünkü :D

0|0
    0|0
    • 'Razı' ! Kızın kalbine giden yolu biliyorsan ve gidebiliyorsan her kızı yakınlaşır...Razı olmaz! En azından benim tanıştığım tüm kızlarda böyle olmuştur. 'Razı' absürd bir niteleme olmuş!

• bencede razı denir çünkü tanımadığın birinin nasıl kalbine giripte onu yatağa atma şansını çok acil yaparsın bu batının kültürünün yıkılışıdır ;) bizimkide yakın

• Adamlardaki rahatlığa bak.Bizimkiler anca 24 saat içinde dünya yok olsa benimle nereye gelirdin der :)

0|0
    0|0
    • 1,5 aydır kıza hoşlandığımızı söyleyemiyoruz o kadarmı mesafe koyarlar sonunda zincirlerimi kırıp bende yapacağım :D akşama yaşamam ama

• ankara nın her yerinde yapamazsın bunu :) istanbul ve izmirde olur gibi...

0|0
    0|0
    • eminim türkiyenin neresine gidersen git merkezlerinden en azından 100 kıza yapsan onu evet der !

Yükleniyor...