Hastalığınızı mı kullanıyorsunuz ne yapıyorsunuz?

Önceki sevgilimden ayrıldığımda da hiç bir şekilde döndüremeyince kanserim demişti, ihtimali vardı konuştum daha belli değil dedi gerçi ama sonuçta konuşmamızı sağladı yani. Yeni ilişkim de sessizce bitti 2 gün önce, dün konuştuk ve bugün kalp ameliyatı olacağını söyledi, dün belli olmuş, rahatsızlığı da vardı gerçi olabilitesi yüksek ama ikisinde de ben çok kızgınken bir anda yumuşuyorum galiba bu benim zayıf noktam ve bunu biliyorlar :/ sizce?

Güncellemeler:
Hakkını helal et dedi ve engelledi sanırım sabahtan beri bakıyorum hiç bir yerde online değil. merak da ediyorum aslında :/
Rahatsızlığı olduğunu biliyorum ama konuşmadı hastane adını ver geliyim yanına dedim (farklı şehirde) hayır dedi, ameliyat belgelerinin fotoğrafını yolladı sözde ama hiç bir şey anlamadım
Beyimiz twt atmış en azından yaşıyo diye sevinirken haber bile vermemesi ayrı bi olay oldu tabi bana, geçmiş olsun mesajı atmayı düşünüyorum değer mi bilmiyorum ama insanlık bende kalsın. Heryerden engellemiş sağolsun.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• boşver işine bak, sevginin sadakası olmaz

seninki resmen acıma duygusu

0|0
    0|0
    • Acıma duygusu insanı insan yapar, ne yaparsa yapsın hasta halinde yanında olmalıyım bence

• pff sanki sen onu hayata bağlayacaksın, zaten çok matah bir ilişkiniz olsa ayrılmazdınız, gidip te cocugun acısını tazeleme

• Onun yüzünden ayrıldık zaten acı çeken benim

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• anlamadığım şey şu ki sen onla olsanda acıdığın için olacaksın gururuna nasıl yediriyor ki bunu

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama hastayım dediğinde dayanamadığım acı bi gerçek ve etrafımdakiler bunu kullanıyor sanırım

• Hayır seviyorum ama onun yüzünden bitti ve ben beddua eden bi mesaj attığımda bunu söyledi, bedduanı geri al hakkını helal et yarın ameliyata giriyorum diye sonra da engelledi :/

• tamamen duygu sömürsü bedduan kabul olduysa bilki suçlu odur boşver

• kimse sevgilisini kendisine döndürmek için kanser gibi pis bi hastalığı kendine yakıştırmaz, yalan söyleyeceklerini sanmıyorum yani

0|0
    0|0
    • İhtimali varmış, ama bana senaryoyu kötüleştirerek duygu dolu bi mesajla anlatması kafamı karıştırdı açıkcası..

• Umursamaz davranıyım diyorum ama eğer öldü haberi gelirse dayanamam gerçekten düşündükçe ağlıyorum

• O zaman insanlara her an ölecekmiş gibi ve hiç ölmeyecekmiş gibi davranın

• vicdan yapmak istemiş olabilir. geri dönmeni istiyorsa konuşması gerekirdi çünkü

0|0
    0|0
    • Ben de basit bi operasyon olduğunu ve hakkımı helal etmem için yaptığını düşünüyorum aslında.. Çünkü büyük ahımı almıştı.

• olabilir. konuşmadan da bunu anlayamazsın. eğer tahminin doğruysa çok bencilce hareket etmiş oluyor. şu da var ki, acı çektiyse mantıklı düşünememiş olabilir

• Aynı şey benim başıma gelse benim kadar üzüleceğini düşünmüyorum bu konu gerçekten zayıf noktam galiba.. Online görsem direk konuşacağım ama göremiyorum hiç. :(

Yükleniyor...