Sevdiğimi birine ayarlayacağım.

Karşılıksız sevgi mağduruyum.Ben onu çook seviyorum ama o beni samimi bir arkadaş olarak görüyor sadece.Benimle çıkmak istemiyor.Güzelliğime pek güvenmiyorum yüzde yüz sebep olabilir.Bir keresinde bi olay yaşadım çok zor durumda kaldım mecburen kafadan bi isim attım başkasını seviyorum dedim.bana dershaneden bi arkadaşımdan hoşlandığını ve ayarlamı istedi.Bende kabul ettim.Bugün kızla konuşucam.Oda hoşlanırsa oldu hoşlanmazsada ikiside kendi yoluna..Büyük ihtimalle çıkcaklar.Bazı arkadaşlarım kıza onu sevdiğini söyle çıkmasın dedi.Bunu yapmak istemiyorum.Çok kararsızım çaresizim şuan sevdiğimi kendi ellerimle başkasına teslim edicem.Ne yapmalıyım bu durumda aralarını yapayımmı lütfen sadece yardım istiyorum abuk sabuk şeyler yazmayın rica ederim..

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kızla konuşmalısın seni anlayışla karşılayacaktır. Asıl önemli olan sevdiğinin seni görmemesi (örn. evli olup da etraflarında düğün olmasını istiyen bir çok erkek var nedeni karısını bakımlı görmek istemesi güzel kokular elbiseler ve makyaj kuaför gibi) unutma çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır tavsiyem onu etkilemen tabi önce okuldaki arkadaşına onu reddetmesini söylemelisin!..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• iki seceneğin var. birincisi acık ve net konusmak. eger buna cesaretin yoksa uzak durman ruhsal bunalıma girmemen için mecbur sececegin yol olacak.

0|0
    0|0
  • sen bu işlere neden girdin anlamadım

0|0
    0|0
  • Yardım etme derim. Durumu senin kadar kimse daha iyi bilemez ama hiç umut olmasa bile kendine ve sevgine saygısızlık etme. Ayrıca kendisi gidip konuşamıyacak kadar ezikse sende vazgeç derim...

0|1
    0|0
  • seni ark olarak görüorsa bitmiş artık o

gerisini ne düşünüosun ha sen ayarlamışsın ha kendisi bulmuş

0|0
    0|0
  • Açık cası senin ne kadar sevdiğin le alakalı açık sözlü biri olarak karşısına cıkıp tüm duygularını aç ona sen düşüneceğine o düşünsün arkadaş kalarak bu azap çekilmez bence

0|0
    0|0
  • gerçeği söyle

sevdiğini söyle

0|0
    0|0
  • okumalısın kezo.

0|0
    1|0
  • güzelligin konusunda bukadar karamsar olma bakımlı ol yeter arkadasına ayarlama isindende vazgec bence

0|0
    0|0
  • Kızla konuşsan ne olcek. Oğlan bu sefer de başkasına gidecekse

0|0
    0|0
  • yapma da görüşme de uzak dur deli misin lan

0|0
    0|0
    • herkes böyle diyor bendemi sorun var ya anlamadım gitti.

• sorun değil umut var, olmasın. görmek istiyosun çocuğu

• Birini ayarlama, kötü olan sen olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aralarını falan yapma ona şu mesajı at '' ben sana o an söyleyemedim ama ben senden hoşanıyorum ben sevdiği ellerimle başkasına teslim edemem '2 zaten sen bunu dersen ve senden uzaklaşsada sorun olmaz zaten sen ayarladığındada uzaklaşacak belki o kız sizin konuşmanızı istemeyeck ama % 50 şansın vr belki o da senden hoşlanıyodur ama kızı bahane etmiştir ve güzellik görecelidir

1|1
    0|0
    • Aslında Hiç bu açıdan bakmadım.Açıkçası kıza karşı şimdiden bi kin oluşturmaya başladığımı diyebilirim.Kız bana gelip onunla konuşma dediği an tartışma çıkartırım kendime hakim olamayan bi yapım var kavga çıkartıp başıma bela alabilirim.

• sen kesinlikle mesaj at ona hayır derse desin sen zaten ayarlasanda kaybedeceksin en azından % 50 şansın vr o da bir insan çekinme senden üstün değil

• saf gibi davranma gercekten seviyorsan kimseye bırakma unutma dıs guzellik çok onemli değildir iç guzelliğinle tavlarsın onu

1|0
    0|0
    • Sende haklısın ama çocuk sadece dış güzelliğe bakıyo malesef..

• o zmana o cocugu bırak gitsin zaten biliosun çok güzel biri bile bir sivilce ile çok çirkin olabilir...sonradan seni yalnız bırakacagına sen onu bırak ne de baskasını ayarla araları bozulur kızın bi de zırıltısını çekmek zorunda kalırsın

• Bu kıza hak veriyorum,dış güzelliğe bakıyorsa bu kişiyle gelecek düşünülmez ki.Ya tamam herkes güzel olsun ister ama tek kriter bu değildir ki bırak ne hali varsa görsün,kendi ayarlasın ayarlayacaksa da..

• mecbur yapacan yani. belki kız kabul etmez..

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kabul etme oranıda çok fazla:)

• sen yapmazsan başkaları yapar. kızla ark olmayı dene belki bişey olur aralarını bozman daha kolay olur

• Amacım o zaten çok haklısın ben yapmazsam başka kız var o yapcak:)

• yok ya niye yapıyorsun gitsin kendisi söylesin seven , ikisinden de uzak dur derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...