Saç Boyası hakkında bir sorum var. Kuaförler varsa ya da deneyimliler cevap verebilirler mi?

Merhabalar saclarım kumral ama bazı beyazlarım cıktığı için boyayacağım. daha öncede kısşkırtıcı kahverengi saç boyasını aldım saçımı çokk koyu çıkardı ben tatlı bir ton istiyorum düz boya kendım boyayacağım oreal olmadan bu tonu tutturabıleceğim bir saç boyası satılıyormu bılıyorsanız markasıyla yazarmısınız çok koyu cıkmasını istemıyorum sacımın bu nedenle ıyı bılenler yazsın lütfen.Kuaför e gıdecek param yok şu an için önermeyın .Yrdımlarınızı beklıyorum lınk attım bu rengı ıstıyorum...

link

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• koleston wella iyi diyorlar

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• numarasına kadar bilmiyorum. koleston kullanıyor burda kadınlar

0|0
    0|0
  • link açılıyor.. koleston al. bu yaşta neden saçın beyazladı kı?

0|0
    0|0
    • ya sorma bıkac beyazlarım cıktı cok sırıtmasada çıktı işte.kolestonun hangi rengını ama bana marka da lazım ama bı numarası falan yokmu :) anlamayan yazmasın

• Link açılmıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Altın kumral var ondan boya , garnier marka 6,5 -7 tl ama rengi çok güzel ..

0|0
    0|0
    • altın kumral kullandın mı kahverengı sacta acılıyormu? Eger memnun kaldıysan alayım bende?

• Kendi saçınsa eğer açar , bir ton açığa boya ...

• foto gözükmüyor göremedim ama boyaların arkasında gösteriyor hangi saçta nasıl görüneceği tutacağı

0|0
    0|0
  • Koyu renk boyali sac oryalsiz acilmaz. Mumkun degil.

0|0
    0|0
    • oreal kullanırsam saclarım mahvolur

• Canim bilgisizlikten olmus. Keske daha once sorsaydin soruyu. Soyle aciklayayim ben sana. Kiskirtici kahve denen sey 5 numarayla baslar yani acik kahverengidir. 3le devam ettigi icin dore yansima yapar. Bu kahveye gore daha yogundur. 7 oldugu icin de bu dorelik kirilir kullu oldugu icin.

Lakin senin evde boyadigin 5 numara 4 numara gibi durur. Cunku ev boyalari kapaktaki rengi sadece ve sadece platine kadar acilmis renkte verir. Keske hic boyamadan kuafore gitseydin.

• Sunu yapabilirsin. 6.3lu bir boya al. Evde boyacaksan. 7'le baslayanlara bulasma sakin yipratir. Cunku onlar cok aciktir. Artik bir senede falan ancak acilir oryalsiz. Kendi sacin olsaydi direk 6.3lu bir boyayla elde ederdin.

Yükleniyor...