Kendi kendime nasıl yüzme öğrenebilirim?

Yüzme bilmiyorum denize hiç girmedim daha önce yarın gireceğim büyük ihtimal ilk defa nasıl yüzme ogrenirim sizce kendi kendime

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• En başta telaşa kapılmamak gerekir, soğukkanlı olmalısınız. Boyunuzu aşan yerlere doğruda ilerlemeyin, panik yapabilirsiniz. El parmaklarınız arasında bosluk kalmayacak şekilde parmak aralarını kapatın. Yavaşca denize sırt üste uzanmaya çalışın ve su göğüs kısmınıza geldiği bir sağ kol bir sol kol ile kulaç atın ve ilk kulaçla beraber bacaklarınız düz ve bitişik şekilde çırpmaya başlayın. Bu kadar anlatabildim, anlatmayla değilde su yuta yuta öğrenirsiniz, ben öğrendiğim zamanlarda o kadar çok yutuyordumki midem şişiyordu :) İyi şanslar, kendinizi fazla hırpalamayın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Atlıcan öğreniceksin zorla biz öyle öğrendik

1|0
    0|0
  • Korku çok güzel bir öğretmendir ölümü ensende hisset bir kere o andan itibaren yaptıklarına sen bile şaşırırsın büyüklerin varsa söyle seni derin yerlere atsınlar 1 gün içinde Michael Phelps gibi olursun :)

1|1
    0|0
  • Paylaşımları ona kapalı tut. İstediğin gibi paylaş

0|0
    1|0
  • bir can simidi falan bulbbi kaçta video izle bilgin olsun. Korkak değilsen Öğrenirsin

1|0
    0|0
  • öğrenemezsin... öğrenrisen de benim gibi öğrenirsin... suyu döve döve yüzersin... tekniğini öğrenmek için mutlaka ders almalısın... ha bir yolu var o da internetten egzrsizlerini öğrenip uygulamak...

0|0
    0|0
  • İki kere boğul üçüncüye kaparsın bu işi :D

0|0
    1|0
  • 4-5 gün üst üste girersen denize öğrenme şansın var

0|0
    0|0
  • Bence sen daha iyi bilirsinn

0|0
    0|0
    • Niye her yere aynı şeyi yazıyorsun?

• deniz bul içine gir debelen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yanında biri olsun Allah korusun bir şey olur boğulursun önce denizin üstüne kalmaya çalışmayı öğrenmelisin

1|0
    0|0
  • Cesaretin olmali. Ben de gecen sene öğrendim yuzmeyi kendi kendime. Yuzmeyi bilen varsa sana yardimci olabilir.

1|0
    0|0
  • İlk olarak korkma, sonra bak diğer insanlara napıyorlarsa taklit et :D

1|0
    0|0
  • derin bir havuza atla

0|0
    0|0
  • İnternetten teorisini ogren havuza, denize git dene

1|0
    0|0
  • ilk önce kendine güvenmeli ve hırslı olmalısın sonrası zaten gelir