Proteeein tozunu tavsiye edeermisiniz ?

merhaba arkadaslar 76 kilodan 72. düştüm. protein tozu kullanmak istiyorum Düzenli et vs yiyemiyorum Tavsiyee eeedeermisiniz

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Protein tozu kilo aldırmaz 100-130 kalori civarı bulunur genelde içlerinde haliyle bu da pek etkili değildir.
    2) Ne amaçla kullanacaksın? Gece yatmadan önce mi, antrenmandan sonra mı? Antrenmandan sonra ise whey al.
    3) Protein tozuna para vereceğine eğer antrenman yapmıyorsan tavuk göğsü al daha ucuz. 7 liralık tavuk göğsü ile 3-4 gün çıkartırsın. Öbür türlü protein tozu ile 4 günde 10-15 lira civarı para harcamış olursun.
    4) Protein tozunun zararları: Gaz yapıyor hatta greg valentino'nun bir esprisi vardır içtiğimiz protein tozlarından gelen proteinleri osurarak vücuttan atıyoruz diye. Protein tozları vücudun dengesini bozar, gaz, mide ağrıları, ve kara ciğeri yorar bu da sağlığını etkiler. Şimdi biri gelecek omo unlor zororlo döğöl diyecek. La ben doktor olsam banada versinler yüz binlerce lira parayı bende sağlıklı derim o ürünlere :D

Senin işin beslenme ile gıda takviyelerini boşver vücudun dengesini bozma boşu boşuna.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sağlıklı değil

0|0
    0|0
  • Kullanma hormonlari bozuyor

0|1
    0|0
  • why protein tozu super..

0|0
    0|0
  • Kullanma zararli

0|1
    0|0
  • proteınle beslen onun yerıne

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu birşeyden anlamayan kızların yorumlarını dikkate alma öncelikle xper kasmak isteyen zeki arkadaşlar protein tozu zararlıymış hormonları bozuyormuş filan. Protein tozu tabikide alabilirsin fakat bunu yinede bir destek olarak gör her ne kadar et yiyemesende protein ihtiyacını doğal besinlerle karşıla protein tozu senin desteğin olsun. Protein tozun bitincede hemen yenisini alma 3 hafta kadar ara ver sonra yenisini alırsın

0|0
    0|1
  • protein tozu zarar vermez kullanabilirsin ama kaliteli birşeyler al alıcaksan whey gibi

0|0
    0|0
  • Protein tozu zarar vermez bildiğin peynir et gibi

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem, zararlarını doğru düzgün iyice araştır ortaya çıkmış hastalıkları falan..

0|0
    0|0
  • Optimum öneririm paran varsa weider al derim

0|0
    0|0
    • Sıfır şeker dimi bunlar

• Seker yok icerigi uzerinde yaziyor zaten tatlandırıci ve renklendirici kanserojen madde oluyor bazılarında ona dikkat etmelisin ama bunlarda o yok kilo alayim istersen karbonhidrat karışımlari var proteinle o daha iyi

Yükleniyor...