Şu anki aklınız ve tecrübenizle hangi yaşınıza dönmek isterdiniz?

Şu anki aklınız, tecrübeniz ve yaşanmışlığınızla hangi yaşınıza dönmek isterdiniz, neden?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle 19 olmak isterdim

0|0
    0|0
    • Neden 19? O yaşın önemi ne senin için?

• Çünkü 19 yaş en deli dolu zamandır. Reşit olmuşsundur ama üstünden bir sene geçtiği için biraz olgunlukta vardır. Ailen senin birçok şeyi yapmana izin verir ama yinede kısıtlamalar vardır o yüzden kaçamaklarda vardır... Ah 19 ah...

• Çok güzel anlatmışsın o yılları; kaçamaklar, aslında hayatlarımızdan kaçırıp yaşadığımız bize ait anlar. Bu soruyu sorarken aklımda bir yaş vardı ve bu da 19'du :)

Kızlar Ne Diyor 8

• 11 yaşıma geri dönmek isterdim.

0|0
    0|0
  • geçen seneye 17 yaşıma (:

2|0
    0|0
  • Şuanki aklım, tecrübem ve yaşanmışlıklarımla 20 yaşında olmak isterdim. Daha olgun, daha mantıklı karar veren ve önünde upuzun bir gelecek. Düşünsenize hayalleri gerçekleştirmek nekadar kolay olurdu ve nekadar az hata yapardım geleceğe dair.

0|0
    0|0
    • Bu soruyu sorarken aklıma şu karşı soru gelmişti "bu yaşa kadar yaşadığımız şeyler sayesinde şu anki bakış açısına ve yaşanmışlıklara sahibiz. Sonuçta yaşadıklarımızla barışık olmak en iyisi". Lakin ister istemez benim de geçmişe şu anki halimi taşımak istediğimi anladım. Ve evet sanırım hayalleri gerçekleştirmek daha kolay olurdu.

• :) peki bugün kesinlikle uyum içerisindeyiz madem :) kesinlikle güzel bir akşam diliyorum size:)

• kesinlikle Bilmukabele :)

• 18 yaşıma dönmek isterdim..

0|0
    0|0
  • 18 yasima geri dönmek isterdim. insan o yasta ne cok hata yapabiliyor anlamis degilim

0|0
    0|0
    • Aslında her yaşta hata yapıyoruz ama dediğin gibi bazı yaşlar var ki sonrasında kendimizin şaşacağı boyutta hatalarla dolu oluyor.

• 12 yaşıma dönmek isterdim

0|0
    0|0

• 14

0|0
    0|0
  • 14 yaşıma geri dönmek isterdim liseyi güzelce okuyup bitirmek ve pişma olacağım hataları yapmamak isterdim

0|0
    0|0
    • Umarım o pişman olduğun şeyleri bir şekilde bu yaşında da düzeltme olanağın vardır

• şuan 19 yaşındayım hiçbişey için geç sayılmaz ama 5 senem hep pişmanlıkla geçti

• Lütfen öğüt modunda algılama; bence bu yaş için gerçekten de hiçbir şey çok geç değil. Bazen sürekli olan pişmanlıklarımız bizi zayıflatıyor ve hayat enerjimizi alıyor. Belki de pişman olmaktan vazgeçmenin vakti gelmiştir.

Erkekler Ne Diyor 5

• 2008 yılına geri dönmek istiyorum. yaşamam gereken bi süreci tekrar yaşamak istiyorum. ah bi dönsem var ya şu an %100 milyarderim :)

0|0
    0|0
  • Liseden mezun olduğum yıllara.Hazır kimse KPSS'nin önemini de bilmiyorken mezun olduğum gibi sağlam bir memurluğa kapak atıp okulumu dondurur sonra da memur olduğum ile aldırırdım kaydımı.Hay kafamı sikem.Okudukta ne oldu amk?

0|0
    0|0
  • 5 :D

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Madem geri gidicez bari gitmişken ilkokuldan tekrardan başlıyım :)

0|0
    0|0
  • ilk piyasaya çıktığım gün olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...