Üniversite okuma amacınız nedir ve istediğiniz bölümde misiniz?

Kimisi ünv okumuş olmak için gidiyo bir amacı yok kimisi kültür seviyemi yüksek gösteriyor diye gidiyor kimiside ya saygın meslek olduğu için yada geliri yüksek olduğu için. Siz ne için gidiyorsunuz? Hayalleriniz neler? Ben unutulmaktan korkan bir insanım, bilim dünyasına yeni birşeyler katayım yada bir bilimsel yayın yapayımda ileride bunları okuyanlar bilgilensin ve adımı bilsinler istiyorum bunun içinde yalnız kalmak gibi bir bedel ödemekteyim mesela doğum günümü kutlayacak hiç arkadaşım olmaması gibi. En büyük hayalimde (bazılarınıza bu imkansız gelebilir) nobel ödülü almak.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• İstediğim bölümdeyim ama eğitim olarak hayal ettiğim bu değildi..Alanımın her şeyi bilmek istediğimden seçmiştim, ilgim vardı.

0|1
    0|0
    • Hangi bölüm? eğitim olarak hayal ettiğim bir değildi derken neyi kastettin

• Biyoloji okuyorum adli tıpcı laborant yada öğretim üyesi olarak kalmak istiyorum

• Anladım..Hayırlısı.Bende yazılıma kaydım.

Kızlar Ne Diyor 1

• universiteyi liseyi bitirdigimde hemen girebildim istedigim bir bolumdeydim lisede okudugum bolumun aynisi nerdeyse o yuzdenden mutluyum ama bazi zorluklar yaziyorum ama olsun herseyde bir zorluk vardir diyorum. Icimden geldigi icin egitimimi gelistirmek ve daha yuksekte tutmak icin univ. okumayi sectim yoksa okumazdim . Ve bu zmnda da egitimsiz ve diplomasiz biyere gidilmiyor ... Bi hayalim yok hayirlisiyla okulumu bitirip isimin basina gecmek baska da yok yani ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• buyuk bır hedefım yok işletme okuom tek amacım mezun olup özel sektore atılmak bide adam gıbı yuva ...

0|1
    0|0
  • ben değil okumak beni istedi gibi oldu, hatta nasıl oldu anlamadım elime diploma tutuşturdular zeka başa bela

0|0
    0|0
  • Ben eğlenmeye gidiyom nolcak yani :D İlla okumaya mı gidilir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...